Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Zonguldak Evden Eve Nakliyat

Zonguldak nakliyat şirketi, müşterilerine ekonomik fiyatlar ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İster 1+1 ister 4+1 hiç fark etmeksizin tüm daireler kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Mobilyaların sökümü ve montajı marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sökme işlemlerinin ardından tüm eşyalar en az 3 kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Zonguldak evden eve nakliyat şirketi, evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Taşınması istenen yükler ekspertiz ekiplerimiz tarafından incelenmekte ve daha sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Bu fiyatlar dışında herhangi bir ek ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Zonguldak evden eve nakliyat şirketimiz asansör sisteminin gerekli olduğu binalar içinde vinç sistemleri temin etmektedir.

Zonguldak Ofis TaşımaZONGULDAK EVDEN EVE NAKLİYAT

Küçük işletmelerde ve bürolarda bulunan mobilyalar Zonguldak ofis taşıma firmamız tarafından nakil edilmektedir. Kurumsal taşımacılık hizmeti de veren firmamız, her daim profesyonel bir destek sunmaktadır. Özellikle de Zonguldak’dan Eskişehir’e, Isparta’ya ve diğer illere evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Dolasıyla da teslimatlar da en ufak bir gecikmenin yaşanması söz konusu değildir. Zonguldak evden eve nakliyat ekipleri, yeni ofislere getirilen mobilyaları düzenli bir şekilde yerleştirmekte ve montajını gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha zahmetsiz bir hizmet almaktadır. Ayrıca maddi açıdan değerli olan yükler içinde sigortalı taşımacılık desteği sunulmaktadır.

Zonguldak Asansörlü Nakliye

Bazı yapılar metrelerce yükseklikten oluşmaktadır. Dolasıyla da bu gibi durumlar insan gücü kullanımı artmakta ve taşıma işlemleri daha uzun sürede tamamlanmaktadır. Zonguldak asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde ise söz konusu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız asansör sistemleri 17 kat yüksekliğe kadar uzayabilmektedir. Eşyalar ise balkon boşlularından içeri alınmaktadır. Ayrıca Zonguldak’nın her bir ilçesine de asansör desteği sağlanmaktadır. Şirketimizde yer alan kapalı kasa kamyonlar ile taşıma işlemleri çok daha güveli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Zonguldak asansörlü evden eve nakliyat fiyatları makul bir seviye de tutulmaktadır.

Zonguldak Nakliyat Firmaları

Zonguldak’nın en ekonomik Zonguldak evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Maliyetler eşya sayıları, binaların kat yüksekliği ve eşyaların götürüleceği ilçelerin uzaklığı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir.

11 Mart 2019
204 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?