Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat; Yenidoğan ve çevresinde evden eve nakliye hizmeti veren bir firmadır. Ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, kapalı kasa nakliyesi gibi bir çok alanda nakliye hizmeti vermektedir. Evdema Nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla personellerimize sürekli eğitimler düzenlemekte ve hızlı bir nakliyat hizmeti için teknolojik ürünlerden yararlanmaktayız.

Bu sayede nakliyat hizmetlerimizi hızlı, sorunsuz ve güvenilir olarak gerçekleştirmekteyiz. Eğer bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ücretsiz bir şekilde gelecek olan ekspertizimiz bazı gözlemler sonucunda bir rapor ve fiyat teklifi sunulucaktır. Ekspertizimizin incelemelerinde aşağıdaki unsurlara dikkat etmektedir:

  • Nakledicek eşyaların kaçıncı katta olduğu,
  • Eşyaların yoğunluğu,
  • Asansörlü taşımacılık gerekip gerekmediği,
  • Eşyaların paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için ne kadar personel gerektiği,
  • Eşyaların taşınacağı nakliye aracının genişliğini,
  • Yeni evin uzaklığı.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yukarıdaki incelemeleri yapan ekspertizimiz size uygun ve ekonomik bir fiyat sunacaktır. Karşılıklı bir şekilde anlaşılması durumunda sözleşme imzalanır ve eşyalarınızın her ihtimale karşı sigortalama işlemleri gerçekleşecektir. Eşyalarınızın taşınacağı gün belirlenir ve ekspertizimiz adresinizden ayrılır.

Belirlenen gün ve saatte nakliyat araçlarımız ve personellerimiz adresinize hazır bir şekilde gelir. Ekspertizimizin koordinesi ile birlikte taşıma personellerimiz eşyaların demonte edilip paketlenmesini sağlar. Tüm eşyalarınız özenli,düzenli ve büyük bir titizlikle çizilmeyecek ve kırılmayacak şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalar taşıma personellerimiz ve araçlarımız yeni adrese eşyaları taşımak için yola çıkarlar.

Yeni adrese giden personeller nakliyat aracındaki eşyalarınızı özenli ve hızlı bir şekilde evinize çıkartır. Tüm demonte edilen eşyalarınız paketlerinden çıkarılarak tekrar monte edilir. Monte edilen eşyalarınız sizin gözetiminiz altında yerlerine özenli bir şekilde yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın paketlerinden çıkarılıp yerleştirilmesinden sonra sizin de memnuniyetinizi sağladıktan sonra nakliyat personellerimiz adresinizden gider. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

19 Şubat 2019
249 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?