Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Yalova Evden Eve Nakliyat

Yalova evden eve nakliyat şirketimiz, ev taşıma başta olmak üzere ofis taşıma, kurumsal taşımacılık ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm hizmetler K3 belgeli kamyon modelleri ile verilmektedir. Yalova merkezli hizmet veren firmamız talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca müşterilerimize net fiyat bilgisi verildikten sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Yalova evden eve nakliyat ekipleri ev ve ofislerde bulunan her türlü mobilya için montaj desteği de sağlamaktadır. Örneğin nakil işlemleri öncesinde tüm eşyalar sökülmekte ve daha sonra tekrar monte edilmektedir. Firmamız birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile de paketleme desteği sağlamaktadır. Bu sayede gerek yükleme gerekse boşaltma işlemleri sırasında eşyaların zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır.

Yalova Ofis TaşımaYalova evden eve nakliyat

Yalova ofis taşıma hizmetleri sayesinde bankalarda, bürolarda ve şirketler de bulunan mobilyalar profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca Yalova’nın tüm ilçelerine en geç 24 saat içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Firmamız Yalova ofis taşıma, ev taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerini şehir dışında bulunan il veya ilçeler içinde vermektedir. Yani Yalova’dan İstanbul, İzmir gibi şehirlere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Yalova ofis taşıma şirketimiz müşterilerine daha güvenli bir hizmet sunabilmek adına taşınacak olan her bir eşyayı sigortalamaktadır. Ayrıca şehir içi parça eşya, ev taşıma ve asansörlü nakliye gibi genel hizmetler sigortalı bir şekilde verilmektedir.

Yalova Evden Eve Nakliye Firmaları

Yalova nakliye firmaları her zaman kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile sunmaktadır. Bilindiği üzere taşıma işlemleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız ise alanında uzman ekipleri sayesinde tüm hizmetlerini eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlamaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler maksimum 1 iş günü içerisinde farklı ilçelere götürülmektedir. Eşyaların tamamı montaj edilmiş bir şekilde müşterilere teslim edilmektedir. Yalova nakliyat dubleks daireler, villalar ve büyük şirketler içinde depolama alanları oldukça geniş olan araç modeller tahsis etmektedir.

Yalova Nakliyat Ücretleri

Yalova nakliyat ücretleri, firmamız tarafından indirimli bir şekilde belirlenmektedir. Yakın güzergahlar için işçilik maliyetleri yine şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca asansörlü evden eve nakliyat fiyatları da oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Yalova nakliye firmaları sayesinde tüm eşyalar cüzi ücretler ile nakil edilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz.

11 Mart 2019
180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?