Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Tuzla Evden Eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetini kusursuz ve sorunsuz bir şekilde profesyonel ekibimizle yerine getirmektedir. Siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmanın kurumsal olmasına dikkat etmelisiniz.  Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız sektörün öncü firmalarından olmayı başarmıştır.

Tuzla evden eve nakliye / Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ; Nakliyat hizmetinde ekspertiz önemlidir. Bu yüzden hangi firma ile anlaşmış olursanız olun taşınacak yere ekspertiz isteyiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Ekspertiz sayesinde en uygun fiyat, ekip ve ekipmanların tespiti ve taşınma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları eng olursunuz. Firmamız tüm nakliyat hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

Tuzla evden eve / Sigortalama Hizmeti ; Eşyalarınızın taşınma sırasında herhangi bir hasara uğramasını istemiyorsanız sigorta kapsamında olan bir firma ile çalışmalısınız. Ayrıca taşınmadan önce sigorta poliçenizin bir örneğini bulundurmalısınız. Evdema Nakliyatın verdiği tüm nakliyat hizmetleri sigorta kapsamındadır.

Tuzla evden eve taşıma / Eşya Paketleme Hizmeti ; Evden eve nakliyatın en önemli ve dikkat edilmesi gereken kriterlerinden biri de paketlemedir.

Evdema nakliyat olarak bu iş için özel olarak üretil

miş son teknoloji ile geliştirilmiş olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde paketlemesini yapmaktayız. Tüm eşyalarınızın paketlemesi bittikten sonra zarar gelmeyeceğine emin olup, taşıma işlemini ondan sonra gerçekleştiriyoruz.

Yükleme Hizmeti ; Eşyalarınız en son teknoloji ekipmanları ile paketlendikten ve taşınmaya hazır olduktan sonra büyük bir titizlikle ve dikkatli bir şekilde eşyalarınız araca düzenli bir şekilde yüklenmektedir.

Tuzla  nakliyat / Taşıma Hizmeti ; Eşyalarınız sigorta kapsamında ve son sistem teknolojik ekipmanlarla paketlendikten sonra taşınma işini son sistem geliştirilmiş geniş araç parkuru ile evinize taşımaktadır.

Tuzla  nakliye / Yerleştirme Hizmeti ; Evdema Nakliyat olarak evinize taşınan eşyaları sizin dilediğiniz şekilde yeni evinize yerleştiriyoruz. Bizim için en önemli olan müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yapmaktayız.  Bizi tercih ettiğinizde eşyalarınızı minimum hasarla evinize taşıyacağımızın garantisini vermekteyiz.

Tuzla evden eve nakliyat / Kontrol ve Müşteri Onayı ; Firmamızın tüm taşıma hizmetlerinde asıl hedefi %100 müşteri memnuniyetidir. Bunun için taşıma işlemi sonlandırıldığında müşteri memnuniyetinin ve onayını aldıktan sonra taşıma işlemini bitiriyoruz.

Taşıma hizmetimizden memnun kaldığınızda bizi sevdiklerinize tavsiye etmeniz bizim için en iyi referanstır.  25 yılı aşkın bir süredir tecrübe ve bilgisiyle Evdema Nakliyat, her türlü taşıma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

01 Mart 2018
1.178 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?