Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Tekstil Taşımacılığı

Anasayfa » Tekstil Taşımacılığı

Nakliyat sektörü adı altında bir çok farklı alanda nakliyat hizmeti vermektedir ve tekstil taşımacılığı da önemli bir yer almaktadır. Günlük hayatta bir çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen askılı tekstil taşımacılığı Evdema Nakliyat’ın vermiş olduğu en önemli hizmetlerden biridir.

Askılı tekstil taşımacılığının adından da anlaşıldığı gibi tekstil ürünlerinizin askı yardımıyla taşınmasıdır. Askılı tekstil taşımacılığında en dikkat çeken detay eşyalarınızı kırışma ve bozulmaya karşı korumaktır. Evdema Nakliyat vermiş olduğu hizmetlerin hepsinde hassas davrandığı gibi askılı tekstil taşımacılığı hizmetinde de büyük bir titizlik ve hassasiyet göstermektedir. Askılı tekstil taşımacılığı için kullanılan ve içerisinde delikli dolaplar bulunan nakliye araçlarını kullanmaktadır.

Evdema Nakliyat; alanında uzman ve profesyonel personeli ile askılı tekstil taşımacılığı hizmetini vermektedir. Her türlü eşyalarınız askılı bir şekilde İstanbul içi yada İstanbul’dan şehir dışına taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Askılı tekstil taşımacılığının hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için planlı ve programlı bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Evdema Nakliyat bünyesinde çalışan her personelin askılı tekstil taşımacılığı hizmetini yıllarca yapıyor olması ve askılı tekstil taşımacılığı eğitimleri sayesinde nakliyat sektöründe adını duyurmayı başarmıştır.

Askılı tekstil taşımacılığında kullanılacak nakliyat araçlarının tekstil taşımacılığına uygun ve belirli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Tüm nakliyat araçlarında kullanılan araçların farklı olması bir anlam taşımazken tekstil taşımacılığında kullanılan araçların tekstil taşımacılığına uygun şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Çünkü; tekstil ürünleri hayatımızın her alanını kaplar ve insan giysilerinin üretildiği şekilde bozulmadan mağazalara gelmesi gerekir. Bu şekilde düzenli gelen ürünler mağazalar tarafından kolay bir şekilde satışa sunulur. Tekstil taşımacılığı yapılan nakliyat araçlarının ayrı olması ve temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Kapalı kasadan oluşan nakliyat araçlarının içerisinde askılı dolapların olması; ürünlerin askılı bir şekilde korunmuş ve düzenli bir şekilde firmaya teslimatını sağlamaktır.

Sanayi sektörünün hızla büyüdüğü ülkemizde her geçen gün iş alanlarının artışı yeni hizmetlerin de geliştirilmesi gerekmektedir. Nakliyat sektöründe de özel taşıma hizmetlerinin geliştirilmesi önem kazanmaktadır. Evdema Nakliyat; her geçen gün kendini ve hizmetlerini yenileyen ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan personellere sahiptir. Büyüyen ve gelişen tekstil alanında dünya ülkeleri ile yarışır durumda olan ülkemizde nakliyat ihtiyaçlarında tekstil üzerine özel hizmetler uygulanması sonucunu doğurmaktadır. Nakliye ihtiyaçlarının bilincinde ve farkında olan Evdema Nakliyat tekstil taşımacılığı hizmetinde de kalitesi, farkı ve fiyatı ile nakliyat sektöründe önemli yer almaktadır.

Eşyalarınızın kırışmasını ve herhangi bir zarar görmesini istemiyorsanız ve kaliteli bir hizmet arayışındaysanız Evdema Nakliyat ile irtibata geçip askılı tekstil taşımacılığı hizmetini uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkündür.