Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

TAŞINIRKEN MOBİLYALAR NASIL PAKETLENMELİ?

taşınırken mobilyalar nasıl paketlenmeli

Ofislerde ve evlerde kullanılan mobilyalar ahşap yüzeylerden oluşmaktadır. Taşınma sırasında bu yüzeylerin maksimum bir düzeyde korunması gerekmektedir. Bireylerin her zaman merak ettiği noktalardan biri olan taşınırken mobilyalar nasıl paketlenmeli? Sorusunun cevabı ise, üründen ürüne göre farklılık göstermektedir. Dolap, raf ve kabin gibi mobilyalar pürüzsüz ambalajlar ile paketlenmelidir. Ambalajların tırtırlı veya dişli olması, yüzeylerin çizilmesine neden olabilir. Bu nedenle de mobilyalar sadece düz ve pürüzsüz olan naylonlar ile paketlenmelidir. Ayrıca paketlerin içerisine ince köpükler veya straforlar yerleştirilmelidir. Söz konusu straforlar, mobilyaları darbeden koruyabilmekte ve zedelenmesini engellemektedir. Ayrıca ambalajlama işlemleri, sadece alanında uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenmeli? Noktasında bilgi sahibi olan bireyler tercih edilmelidir.

Naylonlar Sabitlenmeli

Birçok nakliyat şirketi paketleme çalışmalarını eksik yaptığı için eşyalara zarar gelmekte ve maddi kayıplar oluşmaktadır. Ambalajlanan eşyalar, yolculuk sırasında açılmakta ve yüzeyler dış hava ile temas etmektedir. Yani paketleme işlemleri sırasında tüm naylonlar en az iki sefer olmak üzere yüzeylere yapıştırılmalıdır. Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenmeli? Noktasında yapılan hatalar nedeniyle ahşap yüzeyler çizilmekte veya kırılmaktadır. Bu durumun yaşanmaması için tüm naylonlar kaliteli bantlar ile yapıştırılmalı ve birleşim yerlerinde açık bir bölgenin kalması engellenmelidir. Ayrıca sevkiyat sırasında iki paketin birbirine zarar vermemesi içinde gerekli olan tüm önlemler alınmalıdır.

Kaliteli Ambalajlar Tercih Edilmeli

Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenmeli; Sorusundan ziyade paketleme işlemlerinde kullanılan ambalajların kalitesi de önemlidir. Bazı naylonlar en ufak bir darbe de yırtılabilmektedir. Taşınma sürecinde sorun yaşanmaması için birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar tercih edilmelidir. Firmamız bu nokta da profesyonel bir destek sağlamaktadır. Şeffaf naylonlar ile yapılan ambalajlama çalışmaları sayesinde en ufak bir yüzeyin zarar görmesi engellenmektedir.

Koltuk Kumaşları

Mobilyaların üzerinde yer alan kumaşların yırtılmaması veya lekelenmemesi için yine özenle yapılan paketleme desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de açık renkli kumaşlar, şeffaf ve terletmez ambalajlar ile paketlenmelidir. Firmamız Taşınırken mobilyalar nasıl paketlenmeli? Sorusunun cevabını bilimsel yöntemler ile vermektedir. Kumaşlar başta olmak üzere, tüm yüzeyler özenle ambalajlanmakta ve yaşanacak olan sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Sizde hemen nakliyat hizmeti almak ve taşınma sürecini hızlı bir şekilde tamamlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

17 Nisan 2019
125 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?