Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat; Taşdelen ve çevresinde evden eve nakliyat hizmeti veren bir köklü ve yılların tecrübesine sahip bir firmadır. Taşdelen Evden Eve Nakliyat olarak ofis nakliyeciliği, eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, kapalı kasa taşımacılık gibi bir çok alanda nakliyat hizmeti verilmektedir.

Evdema Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir firmadır ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla personellerimize sürekli eğitimler düzenlemekteyiz. Firmamız sizlere hızlı bir nakliyat hizmeti verebilmek için teknolojik ürünlerden de yararlanmaktadır. Personellerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde nakliyat hizmetlerimizi daha hızlı, profesyonel ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eğer kaliteli ve temiz bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir ve bizleri değerlendirebilirsiniz.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evinize ücretsiz bir şekilde gelecek olan ekspertizimizin rapor hazırlayabilmesi için ve sizlere uygun bir fiyat sunabilmesi için aşağıdaki unsurlara dikkat etmektedir:

  • Taşınacak olan eşyalarınızın kaçıncı katta olduğuna bakılır,
  • Eşyalarınızın yoğunluğuna bakılır,
  • Asansörlü taşımacılık gerekip gerekmediği konusunda notunu alır,
  • Eşyalarınızın paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarına karar verilir,
  • Eşyalarınızın taşınması için kaç personel gerektiğini belirlenir,
  • Eşyalarınızın taşınacağı nakliye aracının büyüklüğüne karar verilir,
  • Yeni adresinizin uzaklığını tespit eder.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yukarıdaki incelemeleri yapan ekspertizimiz sizlere uygun bir rapor hazırlanır ve fiyat sunar. Yapılacak işlemleri anlatan ekspertizimiz sizler ile karşılıklı bir şekilde anlaşıldığında nakliyat sözleşmesi imzalanır. Daha sonra eşyalarınızın her türlü ihtimale karşı sigortalama işlemleri gerçekleştirir. Sizin için ve taşıma personellerimiz için uygun olan bir gün belirlenir ve ekspertizimiz ayrılır.

Karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte nakliyat araçlarımız ve personellerimiz tüm ekipmanları ile adresinize gelir. Ekspertizimizin koordinesi ve oluşturduğu plan ile nakliyat personellerimiz eşyaların demonte edilip ambalajlanmasını sağlamaktadır. Tüm eşyalarınız büyük bir titizlikle ve özenle ile hasar görmeyecek ve kırılmayacak şekilde paketlenir. Ambalajlanan eşyalar taşıma araçlarına büyük bir özen ve düzenle yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra nakliyat personellerimiz ve araçlarımız yeni adrese eşyaları taşımak üzere yola çıkar. Yeni adrese ulaşan personeller taşıma aracındaki tüm eşyalarınızı özenli, güvenli ve hızlı bir şekilde evinize taşınır.

Sökülen eşyalarınız ambalajlarından çıkarılarak tekrar monte edilerek eski haline getirilir. Tüm eşyalarınız sizin gözetiminiz altında istediğiniz yerlere yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın ambalajlarından çıkarılması ve yerleştirilmesinden sonra sizin de memnuniyetinizi sağlamanın mutluluğu ile nakliyat personellerimiz adresinizden çıkarlar.

20 Şubat 2019
212 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?