Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Sultanbeyli evden eve nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat ile her türlü taşıma ve paketlemeciliğin en kaliteli ve güvenirliğini garanti eden firma olarak Evdema evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınız daha güven de daha temiz ve daha titiz taşınacaktır. Her taşınan müşterimizin hak ettiğini düşündürtecek bir firma oluşuyla sektörde saygın bir firma haline gelmiştir.

Müşterilerimiz her daim haklıdır sloganı ile 25 yıllık bilgi birikimini bu hizmet sektörüne vermiş olan bu firmamız her taşıma işleminde büyük bir konfor yaşayacağınızın güvenini oluşturmaktadır. Bu güven dolu hizmetimizin müşterilerimizin yüzlerindeki tebessümle ekimize dönmesi çalışma enerjilerini artırmıştır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Yalnızca ev taşımacılığı değil ofis, okul, hastane, tekstil, eczane, özel kurum ve kurumların da taşımacılığını profesyonelce üstlenmiş olan Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamız işindeki başarı ve özeni yine sadece taşımacılıkta değil paketlemek de de göstererek kendi disiplinini önce kendine ispat etmesiyle başarı ile gerçekleştirmektedir.

Evdema Evden Eve Nakliyat olarak çalışmalarımızdan ödün vermemekteyiz ayrıca çalışanlarımız insan ilişkilerinde de olukça üst düzeyde olup diğer her hizmet firmalarına örnek bir kaliteye ulaşıp kendisini kanıtlamıştır. Evdema Nakliyat firması 25 yıllık bir deneyim, tecrübe ve birikimin sonucunda oluşan bu profesyonel taşımacılık temellerini zamandan ve teknolojiden almaktadır.

Her geçen gün kendini yenileyebilen bilgilerini her daim güncelleyip kullandığı malzemeleri de batıdan esinlenip en yenisiyle hizmet veren firma oldukça başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştirmektedir.

Yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ekonomik ve uygun fiyatları ile güvenli bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Eşyalarınız paketlenip taşımaya hazır duruma geldikten sonra büyük bir titizlik ve özen gösterilerek taşımayı gerçekleştirecek olan araca yüklenmektedir.

Sultanbeyli nakliye / Taşıma Hizmeti ; Eşyalarınızı sigorta kapsamında son sistem teknolojik ekipmanlar ile paketledikten sonra yine son sistem bu iş için geliştirilmiş geniş araç parkuru imkanıyla yeni evinize taşıyor ve sizleri bu zahmetli gibi görünen işten hiç bir sorun yaşamadan kurtarıyoruz.

Sultanbeyli Taşımacılık / Yerleştirme Hizmeti ;Eşyalarınızı yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz ve bizim için her şeyden önemli olan müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizi tercih ederseniz minimum hasar ve kusur ile evinizi taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sultanbeyli Nakliyat / Kontrol ve Müşteri Onayı ;Tüm taşımalarında asıl hedef %100 müşteri memnuniyetidir. Bizim için en önemli aşama olan son aşamamızda müşteri memnuniyetini ve onayını alıyoruz ve taşıma işlemini sonlandırıyoruz. Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamızı yakın çevrenize tavsiye etmeniz ve güzel dilekleriniz ile uğurlamanız için elimizden geleni yapacağımıza şüpheniz olmasın. Evdema Nakliyat 25 yılı aşkın sektör bilgisi ve tecrübesiyle her türlü taşıma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

07 Kasım 2018
1.489 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?