Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları, eşya sayısına, iki il arasında ki uzaklığa ve tonaj miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Bir takım firmalar ise, müşterilerine indirim ve kampanyalar gerçekleştirmek bahanesi ile komisyonculuk üzerinden iş almaktadır. Ayrıca yanlış yapılan işlemler nedeniyle de eşyalara zarar verilmektedir. Evdema Nakliyat firması ise, profesyonel hizmet anlayışı sayesinde tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma şehirler arası nakliyat fiyatları açısından da en makul hizmeti vermektedir. Özellikle de Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlere günlük olarak sevkiyat düzenlenmektedir. Ofis, parça yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet gösteren firma, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem göstermektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Firmamız tarafından verilen şehirler arası nakliyat hizmetleri, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerini kapsamaktadır. Bünyemizde bulunan araç modelleri, olumsuz hava koşullarında bile hizmet verebilmektedir. Ayrıca ülkemizin güneydoğu bölgesinde bulunan illerine de araç desteği sağlanmaktadır. Özellikle de parça eşyalar, ofis malzemeleri ve kurumsal yükler talep edilen adreslerden alınmakta ve talep edilen adreslere götürülmektedir. Yolculuk sırasında herhangi bir problem yaşanmaması içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır. Firmamız parça eşyaları, depolama alanlarına getirmektedir. Sevkiyattan önce tüm yükler son bir kes sayımlardan geçirilmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız, müşterilerine söz verdiği tarihte de teslimat işlemlerini tamamlamaktadır. Ayrıca ambar yükler, de firmamız tarafından işlem görmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat hizmetleri karşılığında talep edilen ücretler, firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu bu fiyatlar, firmamız tarafından yapılan indirimler sayesinde ucuzlatılmaktadır. Ayrıca paketleme ve montaj işlemleri için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Şehirler arası nakliyat fiyatları, her geçen gün artmasına rağmen, firmamız eski fiyat tarifesi üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca sevkiyatlarda kullanılan araçların ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olması nedeniyle maliyetler büyük ölçü de düşürülmektedir. Firmamız, parça eşyaları ve ofis yüklerini de makul rakamlar ile taşımaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Anlık araç talebinde bulunmak veya adresinize ekspertiz ekibinin yönlendirilmesini sağlamak için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Uzman Ekip Desteği

Bazı firmalar şehirler arası nakliyat fiyatları noktasında ki işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük yevmiye usulü hizmet veren elemanları tercih etmektedir. Ancak Evdema Nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personeller alanında uzman olmakla beraber, mesleğin beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir. Yine söz konusu bu personeller, düzenli zaman dilimlerinde eğitimlerden geçirilmektedir. Bu sayede de taşıma işlemlerinin daha da profesyonel bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

15 Şubat 2019
183 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?