Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Şehirler arası ev taşıma

Devlet memurlarının, işçilerin ve emekli bireylerin her zaman ihtiyaç duyduğu şehirler arası ev taşıma hizmetleri, firmamız tarafından verilmektedir. Türkiye’nin her il ve ilçesine sevkiyatlar düzenlenmekle beraber yaşam alanlarında bulunan tüm eşyalar en geç 3 gün içerisinde adreslere götürülmektedir. Ayrıca firmamız Ankara, İzmir, Adana gibi büyükşehirlere de hafta da en az 2 kez sevkiyat düzenlemektedir. Bireylerin her zaman endişe duyduğu noktalardan biri olan eşyaların zarar görmesi durumu, firmamızın uzman personelleri sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Zira tüm mobilyalar, masalar ve kanepeler en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Şehirler arası ev taşıma firmamız, profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olmakla beraber müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir.

Şehirler arası ev taşıma

Şehirler arası ev taşıma

 

Evlerde bulunan eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde taşınmaktadır. Aksi taktirde en küçük bir darbeye maruz kalan mobilyalar veya masalar ciddi zararlar oluşturabilir Şehirler arası ev taşıma firmamız ise, nakliye öncesinde tüm eşyaları kontrollerden geçirmektedir. Daha sonra kademeli bir şekilde araçlara yüklenen eşyalar dikkatli bir şekilde yeni yaşam alanına götürülmektedir. Ayrıca firmamız montaj veya demontaj noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Örneğin dolap gibi hantal olan mobilyaların daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için söküm işlemleri gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası eşya taşıma firmamız bünyesinde görev yapan tüm personeller, alanında uzman olmakla beraber nakliye işlemlerinde herhangi bir sorun çıkmasını engellemektedir.

 Firmamız 15 yıla aşkındır şehirler arası eşya taşıma sektöründe hizmet vermektedir. Dolasıyla da mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye de sahiptir. Özellikle de taşıma güzergahının uzun olması eşyaların zarara uğrama riskini daha da arttırmaktadır. Ancak firmamız gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Bünyemizde bulunan kamyon ve kamyonetler nakliye güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Yine bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği içinde çeşitli özelliklere sahiptir. Şehirler arası nakliye fiyatları ise belirli kriterlere göre farklılık göstermektedir. Fakat müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen firmamız, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlarla hizmet vermektedir.

Firmamız, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlere düzenli bir şekilde sevkiyat gerçekleştirmektedir. Bu illere gidecek olan eşyalar en geç 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Diğer il veya bölgeler için şehirler arası nakliyat hizmetleri alacak olan müşterilerimiz içinde anlık olarak araç temin edilmektedir. Sizde hemen Evdema nakliyat firmamız iletişime geçebilir ve sevkiyat tarihlerini öğrenebilirsiniz.

21 Mayıs 2019
113 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?