Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Şehir İçi Nakliyat Ücretleri

Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmalar müşterilerinden farklı ücretler talep etmektedir. Bu ücretler, eşyaların hacmine, sayısına veya ilçeler arasında ki kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca şehir içi nakliyat ücretleri, firmadan firmaya göre de farklılaşmaktadır. Pek çok firma müşterilerinden absürt rakamlar talep ederek ufak çaplı bir mağduriyet yaşatmaktadır. Evdema nakliyat şirketi ise, en ucu-z hizmeti veren firmalar arasında yer almaktadır. Şehir içi nakliye ücretleri içerisinde paketleme, montaj ve sökme gibi hizmetler de yer almaktadır. Ancak bazı şirketler bu hizmetler içinde ek ücret talep etmektedir. Evdema için böyle bir durum söz konusu değildir. Talep edilen ücretler içerisinde yapılması gereken tüm işlemler yer almaktadır.

 

Ekonomik Nakliyat Hizmeti

Şehir içi taşıma ücretleri bakımından en ucuz hizmeti sunan Evdema taşımacılık firması müşteri memnuniyetine ayrı bir önem vermektedir. Bu nedenle de ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun çıkmaması ve doğru bir fiyat bilgisi verilebilmesi için taşınacak olan eşyaları önceden incelemektedir. İncelemeler sonucunda gerçekleştirilen maliyet hesaplamaları müşterilerinin onayına sunulmaktadır. Ayrıca firma ekonomik bir hizmet vermesine rağmen paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajları tercih etmektedir. Şehir içi nakliyat ücretleri 1+1 veya 2+2 gibi dairelerin büyüklüğüne göre de değişkenlik göstermektedir. Evdema taşımacılık şirketi ise, tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak fiyat hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Yine müşterilere özel yüzde 20’lere varan indirimler de yapılmaktadır.

 

Şehir İçi Nakliyat Ücretleri

 

Şehir içi nakliyat fiyatları 500 Türk Lirasından başlamaktadır. Ancak bu fiyat yukarı da bahsedilen kriterlere göre farklılık gösterebilmektedir. Evdema taşımacılık firması bünyesinde bulunan tüm araçlar ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Dolasıyla da nakliyat maliyetleri bir hayli düşürülmektedir. Ayrıca firma her eşyaya özel olarak araçlar tahsis etmektedir. Örneğin eşya sayısının fazla olması halinde depolama açısından geniş alanlara sahip olan kamyonlar tercih edilmektedir. Böylece tüm yükler tek seferde yeni adreslere götürülmekle beraber sürekli git gel yapılması durumunda oluşan maliyet artışları da engellenmektedir.

Evdema Ekspertiz Desteği

 

Şehir içi nakliyat fiyatları noktasında net bir bilgi almak için Evdema taşımacılık firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde adresinize gönderilen inceleme ekibi sayesinde hem taşınma maliyetlerinizi öğrenebilir hem de komisyoncular tarafından dolandırılma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

 

10 Mayıs 2019
107 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?