Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Şehir içi Nakliyat Şirketleri

Şehir içi nakliyat şirketleri ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve ev taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm yükler profesyonel bir şekilde işlem görmekle beraber talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde araç yönlendirilmektedir. Taşıma uygulamaları sırasında yaşanan maddi kayıplar müşterilerin mağdur olmasına neden olmaktadır. Özellikle de yetersiz bir şekilde yapılan ambalajlama çalışmaları nedeniyle ofis ve ev eşyaları ciddi zararlar görmektedir. Evdema şehir içi nakliyat şirketleri ise, müşterilerine profesyonel bir şekilde paketleme desteği sunmaktadır. Bu sayede en küçük bir eşyanın çizilmesi dahi söz konusu değildir. Evdema nakliyat şirketleri, kurumsal taşımacılık ve asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü desteği sunmaktadır.

Taşımacılık Hizmetleri

Sektörde hizmet veren pek çok nakliyat firmaları fiyat ve süre anlamında beklentileri karşılayamamaktadır. Söz verilen tarihe kadar tamamlanmayan işlemler ürün sahiplerini ciddi anlamda mağdur etmektedir.

Güvenilir ve kurumsal bir hizmet sunan Evdema şehir içi nakliyat şirketleri ise, taşıma işlemleri kısa bir süre içerisinde tamamlamaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçeleri içinde araç desteği sunulmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar uzman personeller tarafından monte edilmektedir. Evdema nakliyat şirketleri tarafından gerçekleştirilen taşımacılık uygulamalarında herhangi bir sorun çıkması söz konusu değildir. Ayrıca maliyetlerin doğru bir şekilde hesaplanabilmesi içinde talep edilen tüm ilçelere ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir.

şehir içi nakliyat şirketleri

şehir içi nakliyat şirketleri

 

Şehir İçi Nakliyat Şirketleri Tercihi

 

Pek çok müşteri taşıma hizmeti almadan önce güvenilir ve ucuz bir nakliyat şirketi arayışına girmektedir. Özellikle de adı duyulan veya tavsiye edilen firmalar tercih noktasında bir adım öne çıkmaktadır. Evdema şehir içi nakliyat şirketleri ise hem tecrübe hem de deneyim açısından tam bir donanıma sahiptir. Ayrıca sektörün en çok tavsiye edilen firması olmakla beraber müşterilere özel indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Firmanın tercih edilmesinin ilk sebebi ise, sunmuş olduğu asansörlü taşımacılık desteğidir. Rezidans ve siteler için temin edilen asansörlü araç modelleri sayesinde taşıma işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Nakliyat Araçları

 

Evdema şehir içi nakliye şirketleri bünyesinde kamyon ve kamyonet olmak üzere pek çok araç modeli bulunmaktadır. Tamamen kapalı kasalara sahip olan bu araçlar taşıma güvenliğini de maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca firmanın tüm taşıtları K3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde taşımacılık hizmetleri resmi bir şekilde verilmektedir. Sizde hemen Evdema nakliyat şirketleri ile iletişime geçebilir ve ucuz fiyatlar ile hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

10 Mayıs 2019
125 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?