Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat; Rahmanlar ve İstanbul’un her semtine evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat gibi bir çok alanda nakliyat hizmeti vermektedir. Rahmanlar Evden Eve Nakliyat’ın nakliye sektöründe adını duyurmasında ki en önemli husus hizmetlerini kusursuz ve hızlı bir şekilde yapmasıdır. Evden eve nakliye hizmeti sizlerin taşındığı ev ile başlayacak, taşınacağınız eve kadar devam edecek olan süreçtir.

Böylesine zorlu süreçte sizlere en iyi, kusursuz ve güvenli bir şekilde hizmet verecek olan Evdema Nakliyat ile çalışmanın sizleri memnun edeceğinden hiç bir şekilde şüpheniz olmasın.
Rahmanlar Evden Eve Nakliyat’ın ev taşıma hususunda özel olarak geliştirdiği yöntemleri ile müşterilerine daima çözüm yolu bulmaktadır. Yapacağı her nakliyat hizmeti garanti kapsamı altındadır.

Eşyalarınızın sigortalı olması müşterilerimize daha fazla güven vermekte ve eşyaların olumsuz durumla karşılaşması durumunda sigorta tarafından karşılanmasını sağlamaktadır. Evinizdeki eşyaların güvenli, kusursuz, hızlı ve profesyonel olarak taşınmasını istediğiniz durumda firmamızın müşteri temsilcisiyle görüşüp ücretsiz ekspertiz talebinde bulunbulunabilirsiniz.

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sizlerin de müsait olduğunuz bir zamanda ücretsiz ekspertizimiz evinize ziyarette bulunacak ve bazı incelemeler yapacaktır. Sizlere en uygun fiyatlar sunabilmesi ve kusursuz bir nakliyat hizmeti gerçekleştirebilmesi için gerekli incelemeleri yapması gerekir. Ücretsiz ekspertizimizin incelemeleri ve nakliyat planı aşağıdaki şekildedir:

  • Evinizin kaçıncı katta olduğunu gözlemler,
  • Binanın durumuna göre asansör gerekip gerekmediği konusunda not alır,
  • Hangi eşyalarınızın sökülmesi gerektiğini belirler,
  • Eşyalarınızın paketlenmesi için gerekli paketleme malzemelerin miktarını belirler,
  • Eşyalarınızın taşınması için kaç personel gerektiğini belirler,
  • Eşyalarınızın hangi büyüklükte bir nakliyat aracının taşıyacağını belirler,
  • Yeni evinizin kaçıncı katta olduğu gibi bilgileri alır.

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yukarıdaki bilgileri edinen ekspertiz gerekli iş planını yapıp sizler için en uygun bir fiyatı teklif olarak sunar. Karşılıklı olarak anlaşıldığında belirtilen gün ve saatte nakliyat hizmetinin başlaması için personeller gerekli ekipmanları ve araçları ile hazır halde gelir.

Ekspertizin planları ve koordinesi ile demonte edilmesi gereken eşyalar sökülmekte ve paketlenmektedir. Daha sonra diğer tüm eşyalar da paketlenmekte ve dikkatli bir şekilde nakliyat araçlarına taşınmaktadır. Tüm eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınması ile nakliyat personelleri ve araçları yeni adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Yeni adrese ulaşan nakliyat araçları ve nakliye personelleri yine büyük bir titizlik ile eşyalarınızı düzenli ve dikkatli bir şekilde eve taşır. Sizin gözetiminiz altında dilediğiniz şekilde eşyalarınız monte edilir ve yerleştirir. Sizlerinde memnuniyeti ile nakliyat hizmetinde sona gelinir.

19 Şubat 2019
183 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?