Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı

Anasayfa » Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı
Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Özel kurumların her zaman ihtiyaç duyduğu piyano ve çelik kasa taşımacılığı hizmetleri, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ağır ve oldukça hassas olan para kasaları, dikkatli bir şekilde işlem görmekle beraber, en ufak bir darbeye maruz kalması engellenmektedir. Firmamız talep edilen adreslere ise, kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca çelik kasalar, dayanıklı olan ambalajlar ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Yükleme işlemleri sırasında yüzeylerin çizilmemesi içinde gerekli olan önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Piyona ve çelik kasa taşımacılığı hizmetleri, şehirler arası bölgeler içinde geçerlidir. Firmamız Türkiye’nin 81 iline araç desteği sağlamaktadır. Taşımacılık işlemleri ise, müşterilere söz verilen tarihler de tamamlanmakta ve herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

Oldukça hassas bir yapıya sahip olan piyanolar, en ufak bir darbe de zarar görebilmektedir. Bu zararların oluşmaması içinde alanında uzman personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız, piyanoların tüm yüzeylerini en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketlemeye ek olarak, yüzeyler destek malzemeleri ile kaplanmaktadır. Firmamız piyona taşımacılığı hizmetlerini, sadece uzman personeller ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca yeni binaların yüksek olması durumunda da asansörlü nakliyat desteği sunulmaktadır. Bu sayede piyanolar, insan gücüne ihtiyaç duyulmadan pratik bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Firmamız, kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Bankalar ve kurumsal şirketler, yılın belirli dönemlerinde adres değişikliğine gitmektedir. Bu değişiklik sırasında taşınması gereken en önemli ürünlerden birisi de para kasasıdır. Ancak yapılan yanlış işlemlerden dolayı söz konusu kasalar zarar görmektedir. Firmamız ise, sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde müşterilerine güven vermektedir. Özellikle de piyona ve çelik kasa taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan tüm araçlar, günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu sayede de taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Firmamız, çelik kasaların araç içerisinde hareket etmemesi içinde gerekli olan önlemleri almaktadır. Tüm kasalar, dikkatli bir şekilde ve teknolojik makineler yardımı ile araçlara yerleştirilmektedir. Piyona ve çelik kasa taşımacılığı sırasında zarar gören eşyalar ise, ekspertiz şirketleri tarafından incelenmekte ve maddi kayıplar müşterilere lanse edilmemektedir. Söz konusu bu kayıplar sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

Piyona ve Çelik Kasa Taşımacılığı Fiyatları

Firmamız, hantal ve ağır yükleri ekonomik fiyatlar ile taşımaktadır. Her müşteriye özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Çelik kasaların montajı da, tamamen ücretsiz bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve hemen adresinize araç çağırmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.