Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı 

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı hizmetinden haberdar olmayan kişiler nakliyat sektöründe genellikle müşteriler firmaların ev, ofis, işyeri gibi komple taşımacılık yapıldığını düşünür. Oysa müşterilerin sahip olduğu eşya miktarına özel parça eşya taşımacılık hizmeti de vardır.

Parça eşya taşıma hizmeti müşterilerin ellerinde var olan eşya sayısına göre verilen hizmettir. Örneğin elinizde 2 parça eşya var ve bunun için hizmet almak istiyorsanız parça eşya taşımacılığı hizmetini almanız gerekmektedir. Ev taşımacılığı hizmetinde daha büyük araçlar ve daha fazla personel çalışır. Oysa ki parça eşya taşımacılığında eşyaların boyutuna göre araç ve bunları taşıyıp yerleştirmesi için ne kadar personel gerekiyorsa o kadar gelmektedir. Bu da hem fiyatı düşürmektedir hem de daha hızlı hizmet almanızı sağlamaktadır.

Özellikle ürün satan ve taşıma aracı olmayan firmalar parça yük taşımacılığı hizmetini tercih etmektedir. Müşterilerine satın aldıkları eşyaları ulaştırmak için taşıma firmaları ile anlaşıp parça parça farklı adreslere eşya gönderebilmektedir.  şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma olarak iki farklı şekilde verilmektedir. Bazı kişiler taşınırken sadece belli eşyalarını taşımak isterler. Buda evden eve nakliyat veya taşımacılık hizmeti almak yerine parça taşımacılığın  hizmeti almayı gerektirir. Parça eşya taşımacılık hizmetinde fiyatı etkileyen en önemli konu ise uzaklıktır. Eğer şehirler arası parça eşya taşımacılık hizmeti alacaksanız uzaklık artar ise fiyat eğrisi de artabilmektedir. Fakat şehiriçi parça eşya taşımacılığında en hızlı ve uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir.

Parça eşya taşımacılık hizmetinde iki seçenek vardır;

  • İlk seçenek eğer müşteri eşyaları kendi paketlemiş ise firma sadece gidip eşyayı alıp araca yükleyip yeni adresinize teslim eder. Bu müşteri için paketleme ve ambalajlama konusunda fiyatın düşmesini sağlar. Fakat sağlam bir paketleme yapmaz iseniz parça eşyalar taşınırken herhangi bir zarar görebilir.Buda daha sonrasında size daha fazla maliyet sunar.
  • İkinci seçenekte Evdema Nakliyat paketleme, ambalajlama, araca taşıma gibi tüm süreci kendi yönetir. Hizmeti bir bütün olarak almak size fiyatın daha uyguna gelmesine ve parça eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktadır.

 

Parça eşya taşımacılığı konusundan daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak ve bu hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

28 Ocak 2019
1.662 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?