Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Niğde Evden Eve Nakliyat

Niğde evden eve nakliyat hizmetleri Ankara merkezli olmak üzere çeşitli il ve ilçelere verilmektedir. Firmamız 1+1, 2+! Gibi daireleri, parça eşyaları, ofis malzemelerini istenilen adreslere götürmektedir. Eşyaların zarar görmemesi için birtakım önlemler alınmaktadır. Ayrıca gerek kurumsal yük taşıma gerekse ev taşıma hizmetleri K3 belgesine sahip olan araç modelleri ile verilmektedir. Niğde evden eve nakliyat firmamız tüm eşyaları dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Paketleme işlemleri hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yüklerin deforme olmaması veya ağır darbelere maruz kalmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. İstanbul Niğde evden eve nakliyat şirketi tüm eşyaların montajını veya kurulumu noktasında da destek sağlamaktadır. Örneğin mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltuk takımları uzman ustalar tarafından monte edilmektedir.

Niğde Şehir içi Evden Eve NakliyatNiğde evden eve nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sayesinde ev sahipleri veya şirket sahipleri sorunsuz bir taşıma süreci geçirmektedir. Çünkü firmamız paketleme, yükleme ve kurulum gibi desteklerini tek bir fiyat üzerinden vermektedir. Bu nedenle de müşterilerimizin herhangi bir zahmet ile karşılaşmaları engellenmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat firmamız banka taşıma, asansörlü nakliye, şehir içi parça eşya taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca 4+1 gibi büyük daireler bile 1 iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Taşınan tüm eşyalar detaylı bir şekilde kontrollerden geçirildikten sonra müşterilere teslim edilmektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine de maksimum 3 saat içerisinde eksper ekibi yönlendirilmektedir.

Niğde Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve Niğde evden eve nakliyat gibi hizmetlerin maliyetleri farklıdır. Söz konusu bu farklılık fiyatları da yansımaktadır. Ancak firmamız Niğde’nin en ekonomik hizmetini veren kurumlar arasında yer almaktadır. Örneğin 4+1 veya 5+1 gibi dairelere özel yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Şehir içi evden eve nakliyat firmamız eşyaların paketlenmesi, montajı ve sökümü içinde ekstra bir ücret talep etmemektedir.

Niğde Şehir içi Ev Taşıma

Şehir içi ev taşıma noktasında profesyonel olan firmamız müşterilerini her konuda memnun etmektedir. Örneğin söz verilen tarihler arasında nakil süreci tamamlanmaktadır. Herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. Eşya sayısına uygun olan araç modellerimiz sayesinde söz konusu süreç 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

11 Mart 2019
167 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?