Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

nakliyat istanbul

Nakliyat İstanbul sektöründe hizmet veren firmamız, ofislerde, şirketlerde ve evlerde bulunan tüm eşyaları talep edilen adreslere götürülmektedir. Taşıma işlemleri, sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de bazı firmalar işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük yevmiyeciler tutmaktadır. Ancak bu yevmiyecilerin meslek bilgisi ve tecrübesi olmaması nedeniyle taşıma noktasında problemler yaşanmaktadır. Firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir.  sektörünün liderliğini üstlenen Evdema, fiyat noktasında da müşterini memnun etmektedir. Zira tüm hizmetler makul rakamlar ile verilmekte ve çeşitli indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir.

nakliyat istanbul

nakliyat istanbul

İstanbul firması olarak, müşterilerimize teknolojik çözüm yöntemleri sunmaktayız. Her zaman öncelliğimiz taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Bu nedenle de taşınması planlanan eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Firmamız yükleme, montaj ve taşıma gibi işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca yeni yaşam alanına getirilen eşyalar teker teker kontrolden geçirildikten sonra müşteriye teslim edilmektedir. Firmamız, asansörlü taşımacılık noktasında da destek sağlamaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü araç modelleri tahsis edilmektedir. Rezidans, site veya bina taşımacılığı hizmetlerinin tamamı asansör sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat İstanbul firmamız, kurumsal şirketlere veya ofislere özel çalışmalarda gerçekleştirmektedir.

Araç Çeşitlerimiz

 Firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari olmak üzere pek çok araç modeli bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar taşımacılık sektörüne özel olarak dizayn edilmiştir. İstanbul gibi kalabalık şehirlerde taşımacılık hizmeti vermek oldukça zordur. Özellikle de dar sokaklar ve girilmesi zor olan caddeler için hafif ticari araçlarımız tercih edilmektedir. Firmamızın araçları üzerinde logo ve şirket ismimiz yer almaktadır. Bunun anlamı ise, komisyoncular tarafından verilen işlerden uzak durulduğudur. Yani direk olarak müşteriler ile iletişime geçilmektedir. Nakliyat İstanbul firmamız, şehirlerarası taşımacılık hizmeti de vermektedir. Tüm eşyalar talep edilen il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Ayrıca ekonomik yakıt tüketimine sahip olan araçlar sayesinde nakliyat maliyetleri bir hayli düşürülmektedir.

Nakliye İstanbul Fiyatları

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Evdema nakliyat İstanbul firması, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Maliyet hesaplamaları ise, eşyaların incelenmesinden sonra gerçekleştirilmektedir. Firmamız talep edilen tutarların geri ödemeleri noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Sizde hemen şubelerimiz ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın incelenmesi için adresinize ekspertiz ekibi çağırabilirsiniz.

23 Nisan 2019
138 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?