Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Nakliyat Firmaları

Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Evdema nakliyat firmaları, her türlü yükü veya eşyayı taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Ofislerde veya evlerde bulunan eşyalar pratik bir şekilde ambalajlanmakta ve daha sonra araçlara yüklenmektedir. Taşıma sırasında mobilyaların veya koltukların zarar görmemesi içinde her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Özellikle de maddi açıdan değerli olan eşyalar ayrı araçlar ile taşınmaktadır. İstanbul nakliyat firmaları profesyonel personelleri sayesinde paketleme, montaj gibi uygulamaları kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Yeni yaşam alanlarına getirilen eşyalar ise yine teknik personeller tarafından uygun yerlere monte edilmektedir. Ayrıca parça eşya taşımacılığı veya ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir.

Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleştirir?

Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Evdema nakliyat firmaları personelleri, öncellikle demontaj işlemleri gerçekleştirmektedir. Araçta yer kaplaması planlanan dolaplar sökülmekte ve sökülen her parça hassasiyet ile paketlenmektedir. Paketleme işlemlerinin daha kaliteli olması içinde yırtılması güç olan naylonlar ve pat pat poşetler kullanılmaktadır. Daha sonra tüm eşyalar belirli bir sıraya göre araçlara yerleştirilmektedir. İstanbul nakliyat firmaları personelleri, 15 veya 20 katlı binalar için asansör sistemleri temin etmektedir. Asansör sistemleri sayesinde eşyaların apartmandan çıkarılması sırasında zaman kaybı yaşanması engellenmektedir. Ayrıca firma en küçük bir maddi kaybın yaşanmaması için de birtakım önlemler almaktadır. Tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde yeni yaşam alanlarına getirilmekte ve müşterilerin taşınma sürecini zahmetsiz bir şekilde atlatmaları sağlanmaktadır.

 

Evdema Nakliyat Araçları

 

Evdema nakliyat firmaları bünyesinde çeşitli özelliklere ve fonksiyonlara sahip olan araç modelleri bulunmaktadır. Ofis, ev ve parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerin tamamı sigortalı kamyonlar ile verilmektedir. Ayrıca firma her türlü yük çeşidine özel araçlar tahsis etmektedir. Söz konusu bu araçlar düzenli bir şekilde bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Evdema nakliyat firmaları şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde ise depolama alanları geniş olan kamyonları tercih etmektedir. Bunun sebebi ise tüm eşyaların tek seferde adreslere götürülmesini sağlamak ve maliyetleri düşürmektir. Ayrıca parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan araçlarda da raf sistemleri yer almaktadır. Dolasıyla iki farklı müşteriye ait olan yüklerin birbirine karışma riskleri ortadan kaldırılmaktadır.

 

Tavsiye Edilen Nakliyat Firmaları

 

Tavsiye edilen bir nakliyat firması olan Evdema, müşterilerine ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Her yük çeşidi özenle işlem görmekle beraber firmaya gelen talepler anlık olarak karşılanmaktadır. Sizde hemen evdema nakliyat firmaları ile iletişime geçerek kaliteli bir taşıma hizmeti alabilir ve düşük ücretler ödeme şansı bulabilirsiniz.

 

10 Mayıs 2019
131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?