Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Nakliyat firmaları ücretleri

Nakliyat firmaları ücretleri, bir çok nedene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle de ofis, ev ve parça yük taşımacılığı gibi hizmetler farklı fiyatlar ile verilmektedir. Söz konusu bu fiyatların belirlenmesinde ki en büyük nokta, eşya sayısı nakliyenin gerçekleşeceği il veya ilçelerin uzaklığıdır. Evdema taşımacılık firması ise, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Tüm müşterilere özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştiren firma, talep edilen adreslere de ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Nakliyat firmaları ücretleri, farklı kriterler doğrultusunda belirlenmektedir. Ayrıca maliyet hesaplamaları sırasında da işçilik başta olmak üzere aracın yakıt tüketimi ön planda tutulmaktadır.

Nakliyat Firmaları Ücretleri

Nakliyat Firmaları Ücretleri

                            Ucuz Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Nakliyat firmaları içerisinde paketleme ve montaj bedelleri gibi ek maliyetlerde yer almaktadır. Şayet eşyaların paketlenmesi, sökülme ve sevkiyata hazırlanması gibi işlemler, müşterinin kendi bünyesinde gerçekleştirildiği taktirde nakliyat ücretleri düşebilmektedir. Yani firmalar, işçilik noktasında herhangi bir ücret talep etmediği ve sadece taşıma maliyetini istediği için söz konusu ücretler büyük ölçü de düşmektedir. Ayrıca firmanın personelleri gelmeden önce tüm eşyalar belirli bir oda da toplanmalıdır. Bu sayede de nakliyat firmaları ücretleri azalabilmektedir. Evdema ise, paketleme ve montaj hizmetlerini çok cüzi rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Maliyet hesaplamaları noktasında ise müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır.

Size Yakın Olan Firmayı Tercih Edin.

Yaşamış olduğunuz semte veya mahalleye en yakın olan taşımacılık şirketini tercih etmeniz durumunda, daha cüzi rakamlar ödeyebilirsiniz. Örneğin mahalleler arası nakliyat hizmetleri veren firmalar, müşterilerinden abartı bir rakam talep etmemektedir. Ancak il ve ilçe dışından gelen firmalar ise, aracın yakıt giderini müşterilerine yansıtmaktadır. Bu durumda da nakliyat firmaları ücretleri de büyük ölçü de artmaktadır. Ayrıca internet üzerinden yapılan firma araştırmaları noktasında komisyonculara dikkat edilmesi gerekir. Zira birçok firma almış olduğu işi belli bir ücret karşılığında başka firmalara vermektedir. Özellikle de şehirlerarası taşımacılık hizmeti almak isteyen bireylerin, komisyonculardan uzak durmalarında fayda var.

Evdema Nakliyat Firmaları Ücretleri
Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Evdema nakliyat, müşterilerine özel çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. Parça yük taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve banka taşımacılığı gibi kurumsal projeler için sigortalı araç modelleri temin edilmektedir. Nakliyat firmaları ücretleri noktasında detaylı bilgi sahibi olmak için Evdema ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

17 Nisan 2019
120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?