Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Muş Evden Eve Nakliyat

Muş Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul’dan Muş’a taşınmak isteyen değerli müşterilerimize nakliye hizmeti vermekte olan köklü bir firmayız. Firmamız uzun yılların deneyimi ile nakliyat alanında kusursuz hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Aynı zamanda nakliyat personellerimize müşteri ilişkileri hususunda sürekli eğitimler düzenlemekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Profesyonel kadromuz ile; Muş ofis taşımacılığı, Muş parça eşya taşımacılığı, Muş parsiyel taşımacılık, Muş fuar taşımacılığı, Muş asansörlü evden eve nakliyat, Muş tekstil taşımacılığı gibi bir çok nakliyat alanında hizmet vermekteyiz. İstanbul’dan Muş’a taşınma gibi bir durumunuz söz konusu olduğunda kesinlikle Evdema Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçmenizi isteriz. İletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Taşınılacak yere keşif yapmak için gelecek olan ekspertizimiz aşağıdaki incelemeleri yapacak ve sizlere bir rapor hazırlayacaktır:

  • Evinizin kaçıncı katta bulunduğu inceler,
  • Evinizdeki eşyaların yoğunluğu inceler ve demonte edilecek eşyaları tespit eder,
  • Eşyalarınızın taşınması için kaç personel gerektiğini planlar,
  • Evinizdeki eşyaların paketlenmesi için kullanılacak olan malzemelerin türünü ve miktarını belirler,
  • Evinizdeki eşyaların taşınması için kullanılacak nakliyat araçlarının büyüklüğünü belirler,
  • İstanbul-Muş arası yolun km hesabını yapar.

Yukarıdaki incelemeleri detaylı bir şekilde yapan ekspertizimiz evinizin taşınma planını oluşturur ve sizlere uygun ekonomik bir fiyat sunacaktır. Yapılacak işleri sizlere adım adım anlatacak ve sizler için de uygun görüldüğü takdirde karşılıklı bir şekilde anlaşma imzalanacaktır. Anlaşma neticesine göre belirlenmiş olan günde nakliyat personellerimiz gerekli materyallerimiz ve araçlarımız ile hazır bir şekilde gelecektir. Ekspertizimiz eşyalarınızın olası durumlara karşı sigortalama işlemini yapacaktır ve sonra plana göre personellerimizi taşıma işlerine yönlendirecektir. Personellerimiz öncelikle demonte edilecek eşyaları sökmek ile işlerine başlayacak ve paketlenmesi işlemi ile devam edecektir. Evinizde bulunan diğer eşyaların da paketlenmesinin ardından eşyalarınız büyük bir hassasiyetle nakliyat araçlarımıza taşınacaktır.

Tüm eşyalarınız titiz ve özenli bir şekilde nakliyat araçlarımıza yüklenecek ve taşıma işlemlerinin bitirilmesinin sonrasında nakliyat araçlarımız Muş’a götürülmek için yola çıkacaktır. Hızlı, güvenli ve dikkatli bir yolculuğun sonrasında Muş’a ulaşan nakliyat araçlarımız ve personellerimiz ekspertizimizin koordinesi ile birlikte hiç zaman kaybetmeden yeni evinize eşyalarınızı taşımaya başlayacaktır. Taşınan eşyalarınız sırası ile paketlerinden çıkartılacak ve tekrar monte edilecektir. Personellerimiz eşyalarınızı istediğiniz yerlere özenli bir şekilde yerleştirecek ve evinizde sizin istediğiniz düzeni sağlayacaktır. Evinizden memnun kalmanız sonucunda nakliyat personellerimiz mutlu bir şekilde evinizden ayrılacak ve İstanbul’a dönmek üzere yola koyulacaktır.

11 Mart 2019
7 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Lütfen kopyalamayınız !!