Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Mersin Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren Mersin evden eve nakliyat, sektörün liderliğini üstlenmektedir. Ev ve iş yerlerinde bulunan tüm eşyalar sıfır hata ile istenilen şehirlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca teknolojik bir alt yapıya sahip olan firmamız şirket taşıma, ofis taşıma gibi kurumsal alanlarda da faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar 4 kat olacak bir şekilde paketlendikten sonra binadan dışarı çıkarılmaktadır. Mersin evden eve nakliyat Ankara’dan İstanbul’a, Erzincan’a ve Kütahya’ya düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Bünyemiz de bulunan asansör sistemleri sayesinde yüksek katlı binalar bile kısa bir süre içerisinde boşaltılmaktadır. Firmamız mobilyalar, beyaz eşyalar, avizeler ve diğer tüm eşyalar için montaj desteği de sağlamaktadır. Bu destek sayesinde müşterilerimiz zahmetsiz bir hizmet alabilmektedir.

Mersin Ev  Taşıma Şirketleri

mersin evden eve nakliyat

Mersin nakliyat şirketi, ülkemizin tüm illerine evden eve taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Alanında profesyonel olan personellerimiz, tüm eşyaları sistematik bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Tüm eşyalar anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri tarafından kaskolanmaktadır. Mersin nakliyat şirketleri, ağır yükler içinde taşımacılık desteği sağlamaktadır. 5+1 gibi büyük daireler bile tek bir araç ile pratik bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma işlemleri sadece K3 belgesine sahip olan araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Mersin evden eve nakliyat şirketi, parça eşyaları istenilen adreslerden almakta ve yine istenilen adreslere kadar götürmektedir. Müşterilerimize taşıma süreci hakkında detaylı bilgilerde verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mersin evden eve nakliyat firmaları, Türkiye geneli bir hizmet anlayışına sahiptir. Aynı zamanda tüm hizmetler makul rakamlar ile verilmektedir. Bilecik’in tüm köy ve semtlerine eksper desteği de sunulmaktadır. Firmamız evlerde yer alan eşyaların montajını, paketlenmesini ve sökümünü ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca 1+1 gibi ufak daireler parça eşya taşıma hizmeti adı altında nakil edilmektedir. Mersin şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları ise güzergahın uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Ankara ve İstanbul’a taşınacak olan eşyalar için ise yüzde 20 oranında indirimler gerçekleştirmektedir. Komisyonculuk yapılmadığı içinde Mersin evden eve nakliyat fiyatları oldukça düşük rakamlardan oluşmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Mersin İstanbul Arası Nakliyat

Pek çok müşterilerimiz parça eşyalarını Mersin İstanbul arası nakliyat firmamız sayesinde istediği adreslere göndermektedir. Zira Evdema, Mersin’den aldığı eşyaları 2 iş günü içerisinde İstanbul’a ulaştırmaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi adına paketleme işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

11 Mart 2019
180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?