Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Maslak Evden Eve Nakliyat

Maslak Evden Eve Nakliyat; uzun yılların bilgi ve birikimi ile sizlere üst seviyede, garantili evden eve eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız ile güvenli ve hızlı bir şekilde yeni adresinize taşınabilirsiniz. Evden eve nakliyat, günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir ve eşya nakliyesi ihtiyacı olan en yüksek kitle, ev sahibi olmayan kiracı olarak adlandırılan kitlelerden oluşmaktadır. Geri kalan talep alanı ise çoğunlukla kentsel dönüşüm ile evi yıkılan ev sahiplerinden oluşmaktadır. İstanbul’da evden eve nakliyat talebinin yoğunluğu bu iki müşteri portföyünden oluşmaktadır. Bu müşteri kitlesi dışında devlet memuru olup tayin dönemi gelmesi ile birlikte belirli bir kitlenin şehir dışına çıkması zorunluluğunda başka bir şehre taşınması gereken kişilerden oluşur.

maslak evden eve nakliyat

maslak evden eve nakliyat

Maslak Evden Eve Nakliyat bu müşterilerine geçmişten günümüze kadar eşya nakliyesi ihtiyaçlarına yönelik hizmetler vermiştir. Evdema Nakliyat; sayılamayacak kadar fazla olan müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Nakliyat sektörü oldukça zor ve emeğe dayanan hizmet alanıdır.

Evden Eve nakliyat hizmeti verirken her şeyden önemlisi müşterilerimize güven vermektir. Çünkü maddi değeri ne olursa olsun müşterilerimiz için eşyalarının değerli olduğunun bilincinde olan personellerimiz en kaliteli ve hızlı nakliye hizmeti vermektedir.

Evdema Nakliyat personelleri siz değerli müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyası gibi sahiplenerek taşımaya özen göstermektedir. Maslak Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe bizi evden eve nakliye hizmetlerinde farklı kılan en büyük özelliğimiz uzun yıllardır kusursuz nakliyat hizmeti vermemiz ve bir çok kurumsal firmaya nakliyat hizmeti vermemizdir.

Maddiyata önem vermeyen tamamen müşteri memnuniyeti için çalışan bir firma olmamız da müşteri ilişkilerimizi güçlendirmiştir.

Maslak Evden Eve Nakliyat Ambalaj Resimleri

Gelişen modern teknolojiden faydalanarak hareket eden firmamız her daim nakliyat sektöründe bir çok nakliyat firması için de örnek olmuştur. Maslak Nakliyat aracılığıyla alacağınız nakliyat hizmetinin üst düzey bir çalışma olduğunu sorunsuz, kusursuz ve hiç bir problem ile karşılaşmayacağınız nakliyat hizmetimizin garantisini veriyoruz.

Çünkü eşya taşıma işlemine başlamadan önce ücretsiz ekspertizimiz oluşabilecek bütün olumsuzlukları baştan tahmin eder ve ona göre bir yol izler. Eşya taşıma hizmetimiz ile taşınırken ambalajlaması yapılacak eşyalar, montaj, demontajlı ve kurulum desteği konularında sizlere yük oluşturmayacak hizmetler veriyoruz.

Taşınmak her aile ve birey için zor ve hayatının farklı bir ortamla tamamen değiştiği dönemdir. Bu dönemde insanların ruh hali dahi etkilenebilir.

Sizlere yeni yuvanıza taşınırken kaliteli ve uygun fiyata nakliyat hizmeti vermek için her zaman yanınızda olmaktan dolayı mutluluk ve onur duyacağımızı belirtmek isteriz. Evdema Nakliyat güvencesinde evden eve nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

15 Şubat 2019
257 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?