Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Mardin Evden Eve Nakliyat

Küçük mahalleler de oturan müşterilerimiz Mardin evden eve nakliyat firması sayesinde pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Adres değişikliği sırasında eşyaların zararsız bir şekilde taşınabilmesi oldukça önemlidir. Firmamız ise maddi kayıpları önlemek ve müşterilerimizi memnun etmek için tüm yükleri paketlemektedir. Mardin evden eve nakliyat, aynı zaman ofis taşıma gibi kurumsal hizmetler de sunmaktadır. Teknolojik yenilikler ile üretilmiş olan araç modellerimiz sayesinde taşıma işlemleri daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm ilçe ve illere de sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız nakliye fiyatları açısından da ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 1+1 başta olmak üzere tüm daireler makul rakamlar ile nakil edilmektedir.

Mardin Nakliyat Firmaları

mardin evden eve nakliyat

Mardin nakliyat firmaları 25 yıldır Mardin bölgesinde faaliyet göstermektedir. Bünyemizde görev yapan paketleme, montaj ve taşıma ekipleri alanında uzmandır. Mobilyaların, eşya dolaplarının ve yemek masalarının montajı marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Mardin evdema evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık taleplerini de profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Firmamız 17 kata kadar ulaşabilen vinç sistemleri sayesinde çok katlı bina veya şirketleri bile rahatlıkla taşıyabilmektedir. Ayrıca asansörlü nakliye hizmetleri piyasanın geneline göre daha ekonomik rakamlarla verilmektedir. Mardin nakliyat firmaları Türkiye’nin 81 iline hem ofis hem de ev taşıma desteği sağlamaktadır. Parça eşyaların paketlenmesi, montajı veya adreslerden alınması tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Parça Eşya Taşıma Evdema Nakliye

1+1 gibi daireler için büyük bir araç tutmak maliyetleridir. Mardin nakliyat firmamız söz konusu bu maliyeti ortadan kaldırmak için parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz sadece eşyaların sayısı kadar ücret ödemektedir. Ayrıca parça yük taşıma hizmetleri Türkiye’nin 81 ili için geçerlidir. Mardin evden eve nakliye araçlarının depolama alanı oldukça geniştir. Bu nedenle de tonlarca parça eşyalar tek seferde yeni adreslere götürülmektedir. Ofislerde, bankalarda veya şirketlerde bulunan parça yüklerde bu hizmete dahil edilmiştir. Ayrıca tekstil ve seri imalat ürünleri de firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Mardin Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Mardin evden eve nakliyat ücretleri içerisinde paketleme, montaj ve taşıma bedelleri yer almaktadır. Net bir fiyat verilebilmesi içinde eşyaların ekspertizden geçirilmesi gerekmektedir. Firmamız ücret hesaplamaları sırasında aracın yakıt masraflarını ve işçilik maliyetlerini göz önünde bulundurmaktadır. Mardin nakliyat parça eşya ya da asansörlü evden eve taşımacılık hizmetlerini cüzi rakamlarla vermektedir. Yakın güzergahlar için ise yüzde 50’lik bir indirim yapılmaktadır.

11 Mart 2019
176 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?