Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Libadiye Evden Eve Nakliyat

Libadiye Evden Eve Nakliyat olarak Libadiye ve çevresinde evden eve nakliye hizmeti veren kurumsal bir firmayız. Libadiye Nakliyat; profesyonel, eğitimli ve tecrübeli personelleri ile; ofis taşımacılığı, eşya depolama, eşya paketleme, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı gibi bir çok nakliyat alanında hizmetler vermektedir. Sürekli kendini geliştiren ve uzun yıllardır nakliye sektöründe çalışan firmamız ile sizlerin de güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Libadiye Evden Eve Nakliyat

Libadiye Evden Eve Nakliyat

Libadiye Evden Eve Nakliyat olarak nakliye firmamız bünyesinde çalışan her personelimizi müşteri ile ilişkileri konusunda özel eğitimler düzenlemektedir. Bu eğitimler müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmemiz ve nakliye sektöründe en çok tercih edilmemize sebep olmaktadır. Çünkü biliyoruz ki bizden memnun olan müşterilerimizin ileride bizlere güzel bir şekilde referans olacağını biliyoruz.

Bu nedenle en az sizler kadar eşyalarınıza değer vermekteyiz. Uzun yıllardır nakliye sektöründe bulunmamız ve adımızı duyurmamız verdiğimiz kaliteli ve hızlı hizmetlerimizin sonucunda oluşmuştur. Sizler de kaliteli ve güvenilir firma arayışında iseniz bizimle de irtibata geçmeden başka bir firma ile anlaşmamanızı tavsiye ederiz.

Libadiye Nakliye firmamız hizmet kalitesi yüksek, profesyonel ve aynı zamanda uygun fiyatlar vermektedir. İletişim bilgilerimizden ulaşıp müşteri temsilcimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız mümkündür. Evinize gelen ekspertizimiz aşağıdaki unsurlara göre incelemeleri yapar ve sizlere uygun bir fiyat teklifi sunar:

  • Evinizdeki eşyaların yoğunluğuna bakar,
  • Evinizin kaçıncı katta olduğuna bakar ve katın duruma göre asansör kullanımına karar verir,
  • Eşyalarınızın paketlenmesi için kullanılacak ambalajlama malzemesinin türünü ve miktarını belirler,
  • Eşyalarınızı taşıyacak personelin sayısını belirler,
  • Eşyalarınızın diğer adrese naklini sağlayacak nakliye aracının büyüklüğünü belirler,
  • Sökülecek eşyalarınızı belirler ve taşıma eşyasında personelimizi yönlendirecek raporu hazırlar.

Yukarıdaki incelemelere göre sizler için en uygun fiyatı da belirleyen ekspertizimiz ile olumlu bir görüşme sağladığınızda karşılıklı bir şekilde sözleşme imzalanmaktadır. İmzalanan sözleşmenin ardında eşyalarınızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılması durumuna karşı sigortalaması yapılır.

Karşılıklı bir şekilde belirlenen gün ve saatte personellerimiz ve nakliye araçlarımız gerekli ekipmanları ile kapınızda hazır halde bulunur. Sırası ile eşyalarınızı söker, ambalajlar ve nakliye araçlarına yükler. Tüm eşyalarınızın nakliye araçlarına taşınmasından sonra araçlar yeni adrese doğru hareket eder.

Tüm eşyalar yeni evinize taşınır ve sizin gözetiminiz altında dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Sizlerin de memnuniyeti ile son bulan nakliyat hizmeti personellerimizin yanınızdan ayrılması ile bitmiş olur.

19 Şubat 2019
266 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?