Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Kütahya Evden Eve Nakliyat

Kütahya nakliyat şirketi, kaliteli bir hizmet sunarak, müşterilerinin zahmetsiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Türkiye’nin 81 şehrine araç ve sevkiyat desteği sağlayan firmamız tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürmektedir. Ayrıca Kütahya evden eve nakliyat, bankta taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Boyutu ne olursa olsun tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Ev ya da işyerlerinde kullanılan mobilyaların zarar görmemesi için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Yükleme, boşaltma ve taşıma sırasında yüzeylerin ağır darbelere maruz kalması gibi bir durum söz konusu değildir. Kütahya nakliyat, profesyonel ekipleri sayesinde tüm eşyaların montajını, sökümünü ve tekrar kurulumunu da gerçekleştirmektedir.

Kütahya Nakliyat Firmalarıkütahya evden eve nakliyat

Kütahya nakliyat firmaları, şehir parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Kütahya’nın tüm sokak ve mahallerine araç desteği sunulmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler kapalı kasa kamyonlar sayesinde 4 saat içerisinde boşaltılmaktadır. Perdeler, dolaplar ve ahşap mobilyalar marangoz işlerinden anlayan ekiplerimiz tarafından montaj edilmektedir. Kütahya nakliyat, taşıma hizmetlerinin daha sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için asansör sistemleri temin edilmektedir. Şirketimiz ait olan vinç platformları 17 kat yüksekliğe kadar erişim sağlayabilmektedir. Ayrıca tüm eşyalar veya asansörlerin kurulum yerinin incelenmesi için keşif ekibi yönlendirilmektedir. Kütahya evden eve nakliyat şirketimiz, 5+1 gibi büyük daireler içinde pratik çözümler tasarlamaktadır. Yine müşterilerimizden gelen talepler kısa bir süre içerisinde değerlendirilmeye alınmaktadır.

Kütahya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kütahya evden eve nakliyat fiyatları, firmamız sayesinde her geçen gün düşürülmektedir. Özellikle de ev ve parça eşya taşıma hizmetleri uygun fiyatlar ile verilmektedir. Taşıma işlemleri sırasında eşyaların tamamı kontrollerden geçirilmektedir. En ufak bir mobilya parçasının kaybolması veya zarar görmesi söz konusu değildir. Kütahya evden eve nakliyat diğer firmalar gibi komisyonculuk yapmamaktadır. Yani müşterilerimizin eşyaları şirketimizin kamyonları ile taşınmaktadır. Gelen işler başka bir nakliyecilere devredilmemektedir. Ayrıca şehir içi, şehirlerarası ve mahaller arası ev taşıma hizmetleri için net yüzde 20’lik indirim yapılmaktadır. Kütahya nakliyat dubleks daireler, villalar, rezidans gibi konutlar içinde taşıma desteği sunmaktadır.

İstanbul Kütahya Nakliyat

Kütahya nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, her zaman profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Tüm eşyalar sigorta altına alınarak müşterilerimize daha garantili bir hizmet sunulmaktadır. Sizde hemen Kütahya nakliyat ile iletişime geçerek, ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

11 Mart 2019
193 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?