Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Kütahya Evden Eve Nakliyat

Kütahya Evden Eve Nakliyat; İstanbul’dan Kütahya’ya taşınacak olan değerli müşterilerimize uzun yıllardır nakliye hizmeti veren bir firmadır. Nakliye firmamız uzun yıllardır Türkiye’nin her şehrine ve ilçesine nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Kütahya Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz. Bunun için ise sürekli kendimizi ve personellerimizi geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetimizin sağlanması amacı ile müşteri ilişkileri konusunda personellerimize düzenli olarak eğitimler vermekte ve daha verimli çalışmak için kendilerini geliştirmelerini sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sebebiyle en çok tercih edilen firma olmayı başarmakta ve gücümüze güç katmaktayız. Hızlı, düzenli, ve güvenli hizmet almak istediğinizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Taşınma işlemi gerçekleşecek olan evinize gelecek ekspertizimiz aşağıdaki incelemeleri yapar ve sizlere uygun bir fiyat sunacaktır:

  • Evinizdeki eşyalarınızın yoğunluğuna bakacak.
  • Dairenizin kat durumuna göre asansöre karar verecek.
  • Eşyalarınızın ambalajlanması için kullanılacak olan ambalajlama miktarını ve malzemesini belirleyecek.
  • Eşyalarınızın taşımasını gerçekleştirecek olan personelin sayısını belirleyecek.
  • Nakliye aracının büyüklüğüne ve sayısına karar verecek.
  • İstanbul-Kütahya arası katedilmesi gereken yolun km hesabını belirleyecek.

Yukarıdaki hususlara göre incelemeleri gerçekleştirecek rapor hazırlayacak olan ekspertizimiz sizlere en uygun fiyatlı nakliye hizmetinin teklifini sunacaktır. Sizlerle karşılıklı bir şekilde sağlanan anlaşma sonrasında eşyalarınızın taşınması için tarih ve saat belirlenecektir. Belirlenmiş olan gün ve saatte eşyalarınızı taşımak için personellerimiz tüm ekipmanları ile gelir. Ekspertizimiz eşyalarınızın her türlü oluşabilecek olumsuzluklara karşı sigortalanmasını yapar. Sigortalama işlemlerinin gerçekleşmesinin sonrasında ekspertizimizin koordinesi ile gerekli eşyalarınız demonte edilir ve ambalajlanır. Diğer eşyaların da ambalajlanmasının ardından nakliye personellerimiz nakliye araçlarımıza düzenli ve özenli bir şekilde eşyalarınızı taşırlar. Tüm eşyalarınızın büyük bir hassasiyetle taşınmasının sonrasında araçlarımız Kütahya’ya gitmek üzere yola çıkarlar. Kütahya’ya hızlı ve dikkatli bir şekilde ulaşım sağlayan personellerimiz hiç zaman kaybetmeden yeni evinize eşyalarınızı taşımaya koyulur. Tüm eşyalarınızın taşınmasının sonrasında ambalajlarından çıkarılır ve istediğiniz yerlere yerleştirilir. Eviniz hayal ettiğiniz şekilde dizayn edilir ve düzenlenir. Sizlerin memnuniyetini sağlayan personellerimiz gururlu ve mutlu bir şekilde evinizden ayrılır ve İstanbul’a dönmek için yola koyulur.

11 Mart 2019
9 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Lütfen kopyalamayınız !!