Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Küplüce Evden Eve Nakliyat yılların tecrübesi ve profesyonel hizmeti ve uygun fiyatları ile Küplüce ve çevresinde nakliye hizmeti veren köklü bir kuruluştur. Nakliye sektöründe kaliteli, güvenli, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışları ile sektöründe en iyisi olmayı hedef olarak belirlemiş ve o şekilde ilerlemeler kaydetmiştir. Evdema Nakliyat; şehirler arası evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, eşya paketleme, eşya depolama, askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası nakliyat gibi bir çok nakliye alanında hizmetler vermektedir.

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektöründe müşterilerinin memnuniyetini şu şekilde kazanmayı başarmıştır: Hizmet kalitesi, teknolojik ürünlerden faydalanma, profesyonel ve hızlı bir ekip, sigorta ile güvenceli nakliyat ve uygun fiyattır. Müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün kendini geliştirmek için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır.Personellerine müşteri ilişkileri ve nakliyatın aşamaları ile ilgili sürekli eğitimler düzenlemektedir. Bu sayede de müşteri odaklı çalışmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Eğer bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Küplüce Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçebilmeniz mümkündür. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz ekspertizimiz evinize ziyarette gelir ve eşyalarınızla ilgili gerekli incelemeleri yapar. Ücretsiz ekspertiz evinizde aşağıdaki incelemeleri yapar:

  • Eşyalarınızın yoğunluğu,
  • Eşyaların kaçıncı katta bulunduğu,
  • Eşyalarınızın ambalajlanması için kullanılacak malzemenin miktarı,
  • Eşyalarınızı taşıyacak personelin sayısı,
  • Eşyalarınızı taşıyacak nakliyat araç sayısı,
  • Asansörlü nakliyata ihtiyaç olup olmadığı,
  • Montaj ve demontaj yapılacak eşyaların belirlenmesi ve eşyaların taşınma esnasındaki sıralaması…

Yukarıdaki hususlara göre ekspertiz incelemeler yapmakta ve bir plan oluşturmaktadır. Oluşturulan plan doğrultusunda sizlere bir rapor şeklinde sunar. Sunulan rapor ile size bir fiyat teklifi sunmaktadır. Karşılıklı bir şekilde anlaşmanın sağlanması ile belirlenen gün ve saatte nakliyat personelleri ve araçları nakliye hizmetine başlamak için gerekli ekipmanlar ile gelir.

Sökülecek eşyalarınız sökülür, paketlenir ve nakliyat araçlarına yüklenir. Diğer eşyalarınızda da aynı işlemler yapılır. Evinizin taşıma işlemleri ekspertizimizin koordinesi ile devam eder. Tüm eşyaların paketlenip nakliye araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilmesiyle yeni evinize taşınmak için yola çıkar.

Yeni evinize ulaşım sağlayan araçlarımızdaki eşyalarınız büyük bir titizlik ve özenle taşınır. Eşyalarınızın paketleri açılır ve sizin gözetiminiz altında dilediğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Gerekli tüm düzenlemelerin bitmesinin ardından sizlerin memnuniyetiniz sonucunda nakliyat hizmetimiz tamamlanmış olur.

19 Şubat 2019
200 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?