Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat; günümüzdeki teknolojik ürünlerden faydalanarak modern taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Koşuyolu Evden Eve Nakliye : nakliye hizmetlerini yaşadığımız topluma faydalı hizmetler sunmayı hedefleyerek sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Evdema Nakliyat personellerine müşteri ilişkileri ile ilgili sürekli eğitimler vermektedir. Evden eve nakliye sektörü; önemli bir bilgi birikimi, tecrübe ve deneyim gerektirmektedir.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat; uzun yılların vermiş olduğu bilgiye, tecrübeye ve ekipmana çok önem vermektedir. Kalitesi ile her daim nakliyat sektöründe sizlerin hizmetinde olmaktan onur duyan bir firmadır. Profesyonel güler yüzlü kadrosu, geniş ve temiz araçları ile sorunsuz bir nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatları ve ödeme kolaylığı ile hem hizmetinde farkındalık yaratmakta hemde piyasada kalıcı olmayı hedeflemektedir.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat; disiplinli ve ilkeli çalışma prensibini benimsemiş ve bu sayede %100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Nakliye sektöründe lider bir firma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Nakliyat hizmeti alabilmek için iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Ücretsiz ekspertiz evinize gelerek gerekli incelemeleri gerçekleştirir ve aşağıdaki incelemelerden sonra sizlere fiyat teklifi sunar:

  • Dairede bulunan eşyalarınızın yoğunluğuna bakar,
  • Dairenizin kaçıncı katta olduğunu kontrol eder,
  • Asansörlü nakliyatın gerekip gerekmediğine karar verir,
  • Eşyalarınızın demonte edildikten sonra ambalajlaması için kullanılacak malzemelerin miktarını ayarlar,
  • Nakliye hizmetini yapacak olan personel sayısını belirler,
  • Eşyalarınızın taşınması için hangi büyüklükteki aracın kullanılacağını belirler,
  • Yeni adresteki evinizin kilometre uzaklığını hesaplar.

Ekspertizimiz yukarıdaki incelemeleri yapmasının ardından sizler için uygun olan bir fiyat ile sözleşmenin hazırlar. Sizlerinde onayı ile sözleşme imzalanır ve nakliyatın yapılacağı gün ve saate konusunda anlaşma yapılır. Gerekli işlemlerin onaylanmasından sonra belirlenen gün ve saatte hazır olan personel ve araçlar evinize gelir ve nakliye işlemi için çalışmalara başlar.

Demonte edilip paketlenmesi gereken eşyalar ve diğer tüm eşyalarınız da paketleme işleri gerçekleşir. Eşyalarınız büyük bir özen ve titizlikle nakliyat araçlarına yerleştirilir. Eşyalarınızın tüm taşıma işlemi bittikten sonra yeni adresteki evinize eşyalarınızın taşınması için yola çıkılır.

Yeni adresinize ulaşan eşyalarınızın ambalajları sökülür ve demonte edilen araçlar tekrardan eski haline getirilir. Sizin gözetiminiz altında istek ve dileğinize göre eşyalarınız evinize yerleştirilir. Müşteri memnuniyetini sağlayan Evdema Nakliyat personelleri mutlu bir şekilde sizlerden ayrılır.

18 Şubat 2019
252 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?