Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Konya Evden Eve Nakliyat

Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan pek çok müşterilerimiz, Konya evden eve nakliyat firmamız sayesinde kolay bir şekilde taşınmaktadır. Çünkü firmamız müşterilerine hem ekonomik hem de zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. 1+1 de dahil olmak üzere tüm daireler Türkiye’nin çeşitli illerine götürülmektedir. Taşıma öncesinde evlerde kullanılan eşyalar teker teker sökülmekte ve ardından paketlenmektedir. Konya evden eve nakliyat şirketi, kurumsal yük taşıma, ofis taşıma, banka ve rezidans taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm hizmetler kasko güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Konya nakliyat şirketi, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de hangi eşyanın nasıl taşınması konusunda bilgi sahibidir. Özellikle de ev eşyaları çok dikkatli bir şekilde nakil edilmektedir.

Konya Şehirlerarası Nakliyat

Konya şehirlerarası nakliyat hizmetleri, uzman personeller ile verilmektedir. Öncellikle tüm eşyalar detaylı incelemelerden geçirilmektedir. Daha sonra ise sökme ve paketleme uygulamalarına geçilmektedir. Firmamız Konya’dan Batman’a ve Siirt’e düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu sevkiyatlar sırasında eşyaların zarar görmemesi için yükleme işlemleri düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Konya şehirlerarası nakliyat firmamız ev, ofis ve parça eşya taşımacılığına özel kurulum ve montaj desteği de sağlamaktadır. Özellikle de Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlere haftalık olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Konya evden eve nakliyat, asansör sistemin gerek duyulduğu binalar içinde vinç tedarik ederek taşıma sürecinin erken bir zaman dilimi içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmamıza gelen tüm talepler ise aynı gün içerisinde onaylanmaktadır.

Konya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uzman bir Konya nakliyat firması ile çalışmak hem fiyat açısından hem de eşya güvenliği yönünden oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda kendini kanıtlamıştır. Rakiplerimize göre çok daha ekonomik bir hizmet sunulmaktadır. Parça eşyalar, fabrika yükleri veya rezidans gibi lüks konularda firmamız tarafından nakil edilmektedir. Konya evden eve nakliyat fiyatları ise dairelerinin oda sayısına, binaların kat yüksekliğine ve eşya sayısına göre farklılaşmaktadır. Firmamız telefon üzerinden de fiyat bilgisi sunmaktadır. Konya evden eve nakliye ekipleri, kesinlikle müşterilerinin eşyalarına zarar vermemektedir. Herhangi bir ek ücret talebinde bulunulması da söz konusu değildir.

11 Mart 2019
178 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?