Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Kiralık Kamyonet

Anasayfa » Kiralık Kamyonet

Kiralık Kamyonet; evden eve nakliyat veya şehir içi nakliyat hizmetleri sırasında kullanılmakta ve taşımacılık şirketleri tarafından temin edilmektedir. Ancak eşya sayısının az olması durumunda söz konusu şirketlere ihtiyaç duyulmamakla beraber taşıma işlemleri bireysel bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede eşyaların nakliyesi daha ekonomik fiyatlarla yapılabilmektedir. Taşıma hizmeti için her ne kadar nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmasa da illaki bir kamyon ve kamyonet gerekmektedir. Bu nokta da kiralık kamyonet desteği sunan Evdema Evden Eve Nakliyat firması devreye girmektedir. Firma İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak araç yönlendirmektedir. Ayrıca küçük depolama alanlarına sahip olan kiralık kamyonet modelleri günümüz teknoloji ile üretilmiştir. Dolasıyla da taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Kamyonet Kiralama Ücretleri

Firmamız bünyesinde bulunan kamyonetler, ev, ofis ve parça eşyaları taşıyabilecek bir genişliğe sahiptir. İstenilen araç istenildiği süre kadar kullanılabilmektedir. Yani süre noktasında herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Kiralık kamyonet hizmetleri ise oldukça ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Talep eden müşterilerimiz için taşıma personeli, paketleme ekipleri veya şoför noktasında da destek sağlanmaktadır. Firmamızın tüm kamyonetleri hijyenik kurallarına uygun olmakla beraber düzenli bir şekilde de bakımlardan geçirilmektedir. Ayrıca arıza verme, bozulma veya sevkiyat sırasında yolda kalma gibi problemlerde söz konusu değildir. Kiralık kamyonet modellerinin tamamı yük taşımacılığı sektöründe rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak içinde ekonomik rakamlar ile hizmet vermektedir.

Kamyon Çeşitlerimiz

Firmamız bünyesinde kapalı kasa kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi birçok araç modeli yer almaktadır. Bu araçlar şehirler arası nakliyat hizmetlerinde bile gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Taşıma işlemlerinin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için asansörlü araçlarda bünyemizde bulunmaktadır Kiralık kamyonet fiyatları ise, aracın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız haftalık veya günlük araç kiralama noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Tüm araçlar müşteriye gönderilmeden önce rutin kontrollerden geçirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya araçlarımızı yakından incelemek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Evdema Evden Eve Nakliyat 7/24 kiralama desteği sunarak, taşıma işlemlerinin daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.