Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Kastamonu Evden Eve Nakliyat; İstanbul’dan Kastamonu’ya nakliyat hizmeti veren kurumsal bir firma olmayı başarmıştır. Köklü bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. İstanbul’un her semtinden Kastamonu’ya nakliyat hizmeti vermekte olan Evdema Nakliyat, kaliteli, hızlı, güvenli ve profesyonel kadroya sahiptir. Personellerimize müşteri ilişkileri konusunda sürekli eğitimler düzenlemekteyiz. Bu sayede müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutan firmamız şehir içi ve şehir dışı nakliyelerimizde herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için üstün çabalar göstermekteyiz. Nakliye hizmetinize başlamadan önce eşyalarınızın sigortalanmasını yapmaktayız. Eşyalarınızın sigortalanması oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı önlemdir ve sizlerin güvenini sağlayacak en önemli unsurlardan biridir. Nakliye personellerimiz; güler yüzlü ve titiz çalışma prensibine sahiptir ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Sizler de İstanbul’dan Kastamonu’ya şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı, ofis taşımacılığı, gibi bir çok nakliyat hizmetlerimizi almak istediğinizde müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz ve ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Evinize ziyarette bulunup keşif yapacak olan ücretsiz ekspertizimiz aşağıdaki yolları izler:

  • Evinizde bulunan eşyalarınızı yoğunluğuna bakacak,
  • Dairenizin kaçıncı katta bulunduğuna ve duruma göre asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verecek,
  • Eşyalarınızın ambalajlanması için kullanılacak ambalajlama malzemesinin miktarını belirleyecek,
  • Eşyalarınızı kaç personelin taşıyacağına karar verecek,
  • Dairenizdeki eşyalarınızı taşıyacak nakliye aracının büyüklüğüne ve adedine karar verecek,
  • İstanbul-Kastamonu mesafesini de göz önünde bulundurarak sizlere bir fiyat teklifi sunacaktır.

 

Yukarıdaki incelemelere göre ücretsiz ekspertizimizin belirleyeceği fiyat teklifimizin sizler için nakliye piyasasındaki en uygun teklif olacağını bilmenizi isteriz. Fiyat teklifimizin sizlere sunan ekspertizimiz ile karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandığında sizlerin, personelimizin ve nakliyat araçlarımızın müsait olduğu bir gün belirlenecektir. Belirlenen gün ve saatte nakliye personellerimiz ve araçlarımız kullanacak olan gerekli ekipmanları ile hazır bir şekilde adresinizde bulunurlar.  Ekspertizimizin plan ve koordinesi ile öncelikle eşyalarınızın ambalajlanması ile nakliye hizmetine başlamış bulunurlar. Eşyalarınızın ambalajlanmasından sonra büyük bir özen ve hassasiyetle nakliye araçlarımıza yükleme işlemi gerçekleştirilir. Tüm eşyalarınızın taşıma işleminin bitmesinin sonrasında nakliye araçlarımız ve personellerimiz Kastamonu’ya gitmek üzere yola koyulur. Kastamonu’ya güvenli, dikkatli ve hızlı bir şekilde ulaşan personellerimiz belirttiğiniz yeni adresinizdeki dairenize eşyalarınızı taşır ve ambalajlarından çıkarır. Sizlerin de gözünüzün önünde eşyalarınız belirttiğiniz ve istediğiniz yerlere yerleştirilir. Sizlerin memnuniyetini sağlayan personellerimiz mutlu bir şekilde evinizden ayrılır.

11 Mart 2019
6 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Lütfen kopyalamayınız !!