Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Kartal ofis taşıma

İstanbul anadolu yakasının en ucuz nakliye hizmeti Kartal ofis taşıma firmamız tarafından sunulmaktadır. İş yerlerinin ihtiyaç duyduğu kurumsal taşımacılık hizmetleri bünyemiz tarafından verilmektedir. Tüm eşyalar, mobilyalar ve elektronik cihazlar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Evdema nakliye firmamız sevkiyat sırasında en ufak bir mobilyanın zarar görmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Ayrıca Kartal Pendik, Tuzla ve Maltepe gibi yakın ilçelere anlık olarak ekipler yönlendirilmektedir. Kartal ofis taşıma şirketimiz şehirler arası nakliye hizmeti de vermektedir. Kartal’dan alınan ofis mobilyaları Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere götürülmektedir. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Sevkiyat sırasında kamyon da bulunan ofis eşyalarının zarar görmesi mümkün değildir.

Kartal Ofis Nakliye Şirketleri

kartal ofis taşıma

kartal ofis taşıma

 Kartal ofis nakliye şirketleri her zaman kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizden gelen araç talepleri hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Ofisler de bulunan eşyalar maddi açıdan değerli olduğu için firmamız bu eşyaları sigortalamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşması engellenmektedir. Kartal ofis nakliye şirketleri sayesinde iş yeri sahipleri sorunsuz bir hizmet almaktadır. Büyük iş yerleri için 10 kişilik ekipler oluşturulmaktadır. Sökme, takma ve montaj gibi uygulamalar 1 iş günü içerisin de tamamlanmaktadır.

Evdema Ucuz İş yeri Taşımacılığı

 Kartal ucuz ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz Evdema nakliyat firmamızı tercih etmektedir. Ofis nakliyesi için talep edilen tutarlar oldukça ekonomiktir. Bunun yanı sıra firmamız işçilik için ekstra bir ücret talep etmemektedir. Ancak bazı Kartal ucuz ofis taşımacılığı şirketleri işini düzgün yapmamaktadır. Müşterilerimiz firma tercihin de kaliteyi ön planda tutmalıdır. Evdema nakliyat ise sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Kartal ofis taşıma fiyatları oldukça düşük bir seviyededir.

Kartal Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

 Kartal ofis taşıma fiyatları 700 Türk Lirası gibi düşük bir rakama tekabül gelmektedir. Ancak bu fiyat eşya sayısına göre artıp azalmaktadır. Paketleme, montaj gibi işçilikler de söz konusu rakama dahildir. Evdema nakliye 10 kilometreyi geçmeyen güzergahlar için yakıt ücreti de talep etmektedir. Kartal ofis taşıma fiyatları hakkın da bilgi sahibi olmak için firmamızı arayabilirsiniz.

24 Mart 2020
Kartal ofis taşıma için yorumlar kapalı
2 kez görüntülendi