Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Kars Evden Eve Nakliyat

Doğu bölgesinde taşımacılık hizmeti almak için Kars evden eve nakliyat firması tercih edilmektedir. Ekonomik fiyat garantisi ve kaliteli işçiliği ile tüm eşyalar profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firmamız ofis taşıma, ev taşıma, büro taşıma gibi kurumsal hizmetlere ek olarak asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetleri de vermektedir. Kars evden eve nakliyat, teknolojik ekipmanları sayesinde tüm eşyaların montajını da kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca mobilyalar, beyaz eşyalar hassasiyet ile paketlenmektedir. Kars şehirlerarası nakliyat şirketimiz, 1+1 daireler içinde parsiyel yük taşıma desteği sağlamaktadır. Bu destek sayesinde sayıca az olan malzemeler için koca bir araç masrafı ortadan kaldırılmaktadır.

Kars Asansörlü NakliyatKars evden eve nakliyat

Kars asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde rezidans gibi yüksek katlı binalarda bulunan eşyalar pratik bir şekilde taşınmaktadır. Vinç sistemleri ile 25 kat yüksekliğe erişim sağlanabilmektedir. Eşyalar sürekli insan gücüne maruz kalmamakta ve bununla birlikte deforme olmamaktadır. Kars şehirlerarası nakliyat şirketi, tüm il ve ilçelere asansörlü taşıma desteği sağlamaktadır. Ayrıca yeni adreslere lanse edilen mobilyaların montajı tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kars evden eve nakliyat Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkiyatlar düzenlemektedir. Parça eşyalar, ağır yükler veya komple yükler maksimum 3 iş günü içerisinde istenilen illere götürülmektedir. Firmamız kesinlikle taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca talep eden ürün sahipleri için sigortalı evden eve nakliyat hizmeti de sunulmaktadır.

Kars Evden Eve Nakliyat FiyatlarıKars evden eve nakliyat

Kars evden eve nakliyat fiyatları, ofislerde, evlerde bulunan eşyaların sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca ilçeler arası sevkiyatlar içinde çok düşük ücretler talep edilmektedir. Kars evden eve nakliyat firmaları, ister asansörlü isterse asansörsüz tüm hizmetlerini makul rakamlarla vermektedir. Örneğin paketleme, montaj, taşıma ve sökme işlemleri tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kars şehirlerarası nakliyat fiyatları ise gidilecek olan yol mesafesine göre değişmektedir. Firmamız tüm taşıma, depolama ve lojistik hizmetleri için indirimler de gerçekleştirmektedir.

Kars İstanbul Arası Nakliyat

Kars İstanbul arası nakliyat şirketimiz, iki il arasında sevkiyatlar düzenlemektedir. Ev eşyaları, parça eşyalar ve diğer tüm yükler İstanbul’a kadar getirilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile taşınan eşyaların zarar görmesi de söz konusu değildir. Parça eşyalar, Kars İstanbul arası nakliyat ekipleri tarafından istenilen katlara kadar çıkarılmaktadır.

11 Mart 2019
118 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?