Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evdema Nakliyat, Kadıköy evden eve nakliyat firmaları içinde öncü firmalardan biridir. Uzun yıllardır bu sektörde olan firmamız profesyonel çalışanlarımızla size hizmet vermektedir.

Kadıköy evden eve nakliyat / Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ; Taşınmak için nakliyat firması araştırdığınızda nakliyat firmasından ilk isteyeceğiniz ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti sayesinde en uygun fiyat, ekip ve ekipmanların tespiti, taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemiş olursunuz. Firmamız ekspertiz hizmetini ücretsiz vermektedir.

Kadıköy evden eve nakliye / Sigortalama Hizmeti ; Nakliyat sırasında eşyalarınızda oluşabilecek hasar ve doğal kazaları önlemek için sigorta önemlidir. Bu yüzden çalışacağınız firmanın sigorta yaptırıp, yaptırmadığını mutlaka öğrenin. Evdema Nakliyat olarak tüm taşımacılık işlemlerimiz sigorta kapsamındadır.

Kadıköy evden eve  / Eşya Paketleme Hizmeti ; Eşyalarınıza en minumum zarar gelecek şekilde paketleme hizmeti yapılmalıdır. Evdema Nakliyat bu iş için özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanlarını kullanmaktadır. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra taşıma işlemi yapılmaktadır.

Kadıköy  nakliyat / Yükleme Hizmeti ; Evdema Nakliyat, paketleme yaptıktan sonra büyük bir titizlik ve dikkatle eşyalarınızın taşımasını yapmaktadır.

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları/ Taşıma Hizmeti ; Evdama Nakliyat, sigorta kapsamındaki tüm eşyalarınızı son sistem teknoloji ile paketledikten sonra yine son sistem araç parkuru ile taşıma işini yapmaktadır.

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları/ Yerleştirme Hizmeti ; Eşyalarınızın taşımasını yaptıktan sonra yeni evinize de dilediğiniz şekilde eşyalarınızı yerleştiriyoruz.

Kadıköy evden eve / Kontrol ve Müşteri Onayı ;  Evdema Nakliyatın ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı taşıma bittikten sonra her müşterimizden onay almaktayız. Bizden memnun kalarak sevdiklerinize bizi önermeniz bizim için en iyi referanstır. 25 yıllık deneyim ve tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız.

28 Şubat 2019
2.554 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. gülcan dedi ki:

    evdema nakliye firmasından almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım.gerçekten firma personeli gayet güzel işini bilen ekipti herşeyi çok özenli ve titiz bir şekilde yaptılar . yapılan işin arkasında duran ve cok ilgili bir firma taşınmamız da hiç bir problem olmadı ve ayrıca müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar çalışan bütün personellere ve firma yetkililerine çok teşekkür ederiz gerçekten gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?