Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat, işyerlerinde, ofislerde ve evlerde bulunan tüm eşyaları profesyonel bir çalışma prensibi ile taşımaktadır. Taşıma işlemleri sadece kapalı kasa araçlar ve alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Öncellikle tüm mobilyalar paketlenmekte ve daha sonra yükleme işlemlerine geçilmektedir. İstanbul şehirlerarası nakliyat personelleri, kırılması muhtemel olan cam yüzeyler içinde pratik çözümler üretmektedir. Taşıma sırasında her türlü eşya koruma altına alınmaktadır. Ayrıca firmamız, parça yük taşıma, asansörlü eşya taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. İstanbul evden eve nakliyat, müşterilerine güvenilir bir hizmet sunabilmek adına tüm yükleri sigortalamaktadır. Bu sayede ürün sahiplerinin herhangi bir şüphe veya endişe duymaları engellenmektedir.

İstanbul Nakliyat Firmaları

istanbul evden eve nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul nakliyat firmaları, ağır yük taşıma, parça eşya taşıma ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar nakliye firmamız tarafından istenilen cadde ve mahallere kadar götürülmektedir. Ayrıca yeni adreslere götürülen mobilyalar, koltuklar veya masalar marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetleri adı altında tüm şehir ve köylere araç desteği sağlanmaktadır. Firmamız 5+1, 6+1 gibi büyük daireler için kapalı kasa tır modelleri temin etmektedir. Nakliye sürecinde en ufak bir problem ile karşılaşılması söz konusu değildir. İstanbul evden eve nakliyat, Yalova’ya, İstanbul’a ve diğer yakın tüm şehirlere günlük olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu sevkiyatlar maksimum 8 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi, yılların vermiş olduğu tecrübeye sahiptir. Hangi eşyanın nasıl taşınması noktasında incelemeler gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz teknolojik araç modelleri sayesinde tonlarca eşyayı tek sevkiyatlar ile nakil edebilmektedir. Tüm taşıma, paketleme, montaj hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. İstanbul Evdema evden eve nakliyat fiyatları dairelerin büyüklüğüne ve eşya sayısına göre değişkenlik gösterse de firmamız her daim ucuz bir hizmet sunmaktadır. Ücretler iş bitiminde talep edilmekle beraber anlaşılmışın haricinde de ek bir para istenmesi söz konusu değildir. İstanbul şehirlerarası nakliyat fiyatları üzerinden yüzde 20’ye varan indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi ve ekspertiz desteği için İstanbul nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

12 Mart 2019
327 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?