Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Hatay Evden Eve Nakliyat

12.03.2019
249
Hatay Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin 81 ilinde yaşayan müşterilerimizin tüm taşınma ihtiyaçları Hatay evden eve nakliyat firması tarafından karşılanmaktadır. İster 1+1 ister 5+1 hiç fark etmeksizin bütün daireler kısa bir süre içerisinde nakil edilmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk takımları özenle paketlenmektedir. Hatay evden eve nakliyat eşyaların zarar görmesini engellemekle beraber kurulum noktasında da destek sağlamaktadır. Firmamız rezidans gibi yüksek katlı binalar için asansör sistemleri temin etmektedir. Ayrıca asansörlü evden eve nakliye hizmetleri çok ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Hatay şehirlerarası nakliyat araçları sayesinde parça eşyalar da Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir. Firmamıza gelen tüm talepler aynı gün içerisinde onaylanmaktadır. Bununla birlikte 2 günde bir İstanbul’a ve Ankara’ya sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir.

Evdema Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

hatay evden eve nakliyat

hatay evden eve nakliyat

Hatay şehirlerarası evden eve nakliyat, teknolojik araçları ve alanında profesyonel olan ekipleri sayesinde tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Farklı özelliklere ya da tonajlara sahip olan tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Ayrıca hangi il ve ilçe olursa olsun hiç fark etmeksizin marangoz temini gerçekleştirilmektedir. Parça eşyalar bile Hatay şehirlerarası evden eve nakliyat personelleri tarafından monte edilmektedir. Firmamız şehirlerarası ofis taşıma, şirket taşıma ve büro taşıma gibi kurumsal alanlarda da faaliyet göstermektedir. Karadeniz bölgesinde bulunan tüm illere ise maksimum 2 iş günü içerisinde araç desteği sağlanmaktadır. Hatay evden eve nakliyat, tüm eşyaları müşterilerine beyan ettiği tarihe kadar yeni adreslere ulaştırmaktadır.

Evden Eve Taşıma Firmaları

Hatay şehirlerarası nakliyat firmaları ile çalışmak oldukça avantajlıdır. Hali hazırda ekonomik fiyatlar ile hizmet veren şirketimiz müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Ayrıca 1+1 gibi küçük daireler için mazot ücreti talep edilmemektedir. Hatay şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları ise eşyaların sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız diğer firmalar gibi değişik nedenlerden dolayı ek ücretler talep ederek mağduriyet yaşatmamaktadır. Tüm paketleme ve montaj işlemleri tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Hatay evden eve nakliyat, memurlara özel olarak yüzde 25’lere varan indirimler de gerçekleştirmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hatay İstanbul Arası Nakliyat

Hatay İstanbul arası nakliyat şirketimiz, profesyonel bir şehirler arası ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Ofis mobilyaları, ağır yükler, ev eşyaları Hatay’dan alınarak İstanbul’a getirilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için Hatay İstanbul arası nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA
WHATSAPP