Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Hakkari Evden Eve Nakliyat

Güney doğu bölgesinde faaliyet gösteren Hakkari evden eve nakliyat işyerlerinde, ofislerde ve dairelerde bulunan eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Firmamız asansörlü evden eve nakliyat, sigortalı yük taşıma ve parsiyel taşımacılık noktasında da destek sağlamaktadır. Rakiplerimize göre en büyük farkımız, sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesidir. Hakkari evden eve nakliyat tarafından taşınan eşyaların zarar görmesi mümkün değildir. Çünkü uzman personellerimiz tüm eşyaları en az iki kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Ayrıca yüzeylerin şiddetli darbelere maruz kalmaması için gerekli olan önlemler alınmaktadır. Hakkari şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat ve diğer tüm hizmetler teknolojik araçlar ile verilmektedir. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir.

Hakkari Ev Taşıma Firmalarıhakkari evden eve nakliyat

Hakkari ev taşıma firmaları, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Örneğin taşınacak olan eşyalar uzman personellerimiz tarafından sökülmekte ve tekrar monte edilmektedir. 1+1, 2+1 gibi daireler maksimum 2 iş günü içerisinde boşaltılmaktadır. Hakkari şehirler arası nakliyat firmaları ücretsiz bir şekilde keşif desteği de sağlamaktadır. Binalara ve eşya sayılarına uygun olan asansör sistemleri temin edilerek taşıma işlemlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Firmamız ev taşıma süreci boyunca müşterilerinin sorun yaşamasını engellemektedir. Eşya sayısı ne olursa olsun ekonomik bir nakliye desteği sağlanmaktadır. Hakkari evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ekspertiz ekibi talep edebilirsiniz. Zira firmamız Hakkari’nın tüm ilçelerine ücretsiz bir şekilde inceleme ekibi yönlendirilmektedir.

Evdema Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Piyasanın en ucuz hizmeti Temiz evden eve nakliyat firması tarafından sunulmaktadır. Ücretlerin belirlenmesi noktasında ise güzergah uzunluğu göz önünde bulundurulmaktadır. Hakkari şehirlerarası nakliyat firmamız parça eşyalar için işçilik ücreti talep etmemektedir. Bazı firmalar müşterilerine ucuz fiyatlar vermekte ve daha sonra paketleme, montaj gibi uygulamalar için ek ücretler talep etmektedir. Bir nevi müşterilerini kandırmaktadır. Hakkari şehirler arası nakliyat için böyle bir durum yaşanması söz konusu değildir. 5+1 gibi büyük daireler bile yüzde 20 indirimle nakil edilmektedir. Firmamızın araç modellerinin tamamı ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olduğu için taşıma maliyetleri düşürülmektedir.

Hakkari İstanbul Arası Nakliye

Hakkarı İstanbul arası nakliyat desteği sunan firma sayısı oldukça azdır. Kilometre mesafesinin fazla olması maliyetleri yükseldiği için pek çok firma Hakkari İstanbul arası nakliyat için sevkiyat düzenlememektedir. Ancak Evdema için böyle bir şey söz konusu değildir. İstanbul’un her ilçesine nakliye desteği sunulmaktadır.

12 Mart 2019
176 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?