Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat

GÜMÜŞHANE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev sahipleri belirli dönemlerde eşyalarını farklı illere götürmektedir. Götürülme sırasında ise eşyaların zarar görmemesi için üst düzey önlemlerin alınması gerekmektedir. Gümüşhane evden eve nakliyat firmamız mobilyalar başta olmak üzere tüm yüzeyleri ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmaları sırasında eşyaların insan gücünden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Gümüşhane evden eve nakliyat yeni binalara getirilen mobilyaların, beyaz eşyaların ve koltuk takımlarının montajını da gerçekleştirmektedir. Firmamız Gümüşhane’dan İstanbul’a, İzmir’e ve geriye kalan 79 ile de sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Parça eşyalar, ofis mobilyaları, şirket yükleri ve büro malzemeleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Gümüşhane şehirlerarası nakliyat sayesinde ev taşıma işlemi bir yük olmaktan çıkarılmaktadır. Ayrıca montaj başta olmak üzere tüm işlemler uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Gümüşhane Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Gümüşhane şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri 1+1, 2+1 ve 4+1 gibi tüm daireler için geçerlidir. Firmamız eşya sayılarına özel araç modelleri temin etmektedir. Taşıma işlemleri tek bir araç ve tek bir seferde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yüksek katlı siteler için asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. Gümüşhane şehirlerarası evden eve nakliyat tüm eşyaları sigortalamaktadır. Firmamız kesinlikle müşterilerinin yüklerine zarar gelmesini önlemektedir. Kurumsal taşımacılık hizmetleri ise sadece k3 belgesine sahip olan araçlar ile verilmektedir. Güzergâh uzunluğuna göre değişkenlik gösteren Gümüşhane şehirlerarası nakliyat fiyatları, piyasa ortalamasına göre daha makul bir seviyededir. Ayrıca firmamız 4+1 dairelere özel yüzde 20 oranında indirimler gerçekleştirmektedir.

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sektörde hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak alanında uzman olan Gümüşhane evden eve nakliyat şirketlerinin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için firmaların dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Gümüşhane evden eve nakliye şirketi olarak bu hususlar bizim için oldukça önemlidir. Şirketimiz, yaşanan maddi kayıpların karşılanacağına dahil garanti bile vermektedir. Parça eşya, ofis ve ev taşıma hizmetlerinde kullanılan tüm kamyonlar sigortalıdır. Firmamız eşyalara özel olarak da taşıma sigortası gerçekleştirdiği için müşterilerine ayrı bir güven vermektedir. Sizde Gümüşhane nakliyat ile çalışabilir ve garantili bir hizmet alabilirsiniz.

12 Mart 2019
157 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?