Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep evden eve nakliyat parça eşya taşıma, ev taşıma ve ağır yük taşıma gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Firmamız akla gelebilecek tüm yükleri sıfır risk ile istenilen illere ulaştırmaktadır. İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerine Gaziantep şehirlerarası nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Taşıma işlemleri öncesinde her bir eşya ambalajlanmaktadır. Paketleme işlemleri 2 kat olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dolasıyla da ev eşyalarınızın ya da mobilya yüzeylerinin zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Gaziantep evden eve nakliyat firmamız yeni evlere getirilen tüm eşyaların montajını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sektörde hizmet veren bazı firmalar montaj işlemleri için ek ücretler talep etmektedir. Firmamız ise böyle bir talepte bulunmamaktadır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firmaları

İyi bir Gaziantep evden eve nakliyat firması müşterisine güven vermelidir. Örneğin internet üzerinden sanal bir şekilde taşımacılık hizmeti veren firmalar sadece komisyonculuk gerçekleştirmektedir. Yani almış olduğu işleri 2.bir nakliye firmasına devretmektedir. Gaziantep şehirlerarası evden eve nakliyat ise tüm işlemleri sadece kendi araç modelleri ile gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar sektöre uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Kasalara yerleştirilen eşyaların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca parça eşyalar ve 1+0 gibi küçük daireler için de araç desteği sağlanmaktadır. Gaziantep şehirlerarası evden eve nakliyat personelleri tüm eşyaları dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Firmamız müşterilerimizin mağdur olmaması için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır. Ayrıca tüm yükler anlaşmalı olduğumuz şirketler tarafından sigortalanmaktadır.

Gaziantep Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Gaziantep şehirlerarası nakliyat hizmetleri farklı rakamlar ile verilmektedir. Örneğin 1+1 bir daire ile 5+1 bir dairenin taşıma fiyatları değişmektedir. Eşya sayısı, binaların kat yüksekliği ve kilometre uzunluğu söz konusu fiyatları yakından etkilemektedir. Ancak Gaziantep evden eve nakliyat firmamız doğru bir fiyat tespiti gerçekleştirmektedir. Tüm hizmetler tek bir fiyat üzerinden verilmektedir. Firmamız parça eşyalar içinde ekspertiz desteği sağlamaktadır. Gaziantep şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep İstanbul Arası Nakliyat

Gaziantep İstanbul arası nakliyat firmamız, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliye ve ofis taşıma gibi hizmetlerini tüm büyük iller için vermektedir. İstanbul, Bursa ve Ankara gibi şehirlere sevkiyatlar düzenlenmektedir. Gaziantep’ten 80 ilin tamamına hem ev taşıma hem de yük taşıma desteği sağlanmaktadır.

12 Mart 2019
152 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?