Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Fuar Taşımacılığı

Anasayfa » Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı; Evdema Nakliyat’ın vermiş olduğu diğer hizmetlerinden biridir. Fuar taşımacılığı hizmeti ile; fuar, kongre, stant, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için daima hizmetinizdedir. Satış odaklı etkinlikleriniz her nerede olursa olsun Evdema Nakliyat’ın kalite ve deneyimi ile sizleri tam zamanında organizasyonun her aşamasını üstlenmekte ve sizleri müşterileriniz ile buluşturmaktadır.

 

Bilindiği gibi fuar taşımacılığının hem çok kısıtlı bir zamanda gerçekleşmesi gerekmekte hemde zorluk derecesi en fazla olan bir hizmettir.

Evdema Nakliyat’ın ana faaliyet alanı her ne kadar nakliyat üzerine de olsa fuar taşımacılığı hizmetini de büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Fuar taşımacılığı; ayrıntılı bir planlama, titiz bir operasyon çalışması, dikkatli bir zamanlama ve profesyonel bir kadro gerektirir. Evdema Nakliyat fuar taşımacılığı hizmeti ve vermiş olduğu hizmetin kalitesi ile önem kazanan bir firmadır.

Fuar taşımacılığı hazırlığında her firmanın belli oranlarda farklılık gösterebildiği gibi aynı fuara katılan diğer benzer firmaların da ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Bu faktörler gerek evrak gerekse paketleme konusunda hazırlık aşamasının önemini artırmaktadır. Evdema Nakliyat her katılımcı firmaya ihtiyaçları doğrultusunda özel hizmet verme ilkesini benimsemiştir. Bu hizmet anlayışı ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Fuar taşımacılığında en önemli detay fuarların kısıtlı zaman dilimlerinde yüksek reklam ve yatırım giderleri ile gerçekleşmesidir. Evdema Nakliyat fuar taşımacılığı çerçevesinde daha hızlı ve başarılı sonuçlar alarak daha iyi bir şekilde hazırlanabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Profesyonel taşıma ve montaj ekibi sayesinde projesi verilmiş olan stantların kurulumları da dahil olmak üzere kısıtlı zaman diliminde fuar uygulamalarınızı yerine getirmektedir.

Fuar uygulamalarında yapılan hataların geri dönüşü olmadığının bilincinde olan Evdema Nakliyat sorunsuz bir şekilde hizmet verme konusunda bilinçli personellere sahiptir. Fuar taşımacılığı; telafisi olmayan bir hizmet türü olup sektör içerisinde en zor ve dikkat gerektiren branş dallarından biridir. Bu sebeple de fuar taşımacılığı hizmeti alabilmeniz için doğru firma ile anlaşıp hassas bir şekilde hareket edilmesi gerekir.

Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi fuar taşımacılığı hizmetinde de kalitesini ve farkını ortaya koyan Evdema Nakliyat sektöründe lider marka olarak bilinmektedir. İstanbul’dan Türkiye’nin her iline fuar taşımacılığı alanında destek veren Evdema Nakliyat güvenilir olması ile de dikkat çekmektedir.

Evdema Nakliyat; uygun fiyat garantisi ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Uygun fiyat ve titiz çalışma sonucunda müşterilerinin beğenisini kazanan bir firmadır. Bir çok firmanın fuar taşımacılığı alanında hizmet vermiş ve çoğu firma ile de çalışmalarını sürdüren Evdema Nakliyat ile sizlerin de çalışmanız mümkündür.

Oldukça titiz ve kaliteli bir çalışma sürdüren Evdema Nakliyat başarıya aşağıdaki sıra ile ulaşmıştır:

  • Gerekli raporların hazırlanması,
  • Fuarda kullanılacak eşyaların demonte edilip, ulaşılacak noktaya gelindikten sonra tekrar monte edilmesi,
  • Eşyaların düzenli bir şekilde teslimatı.