Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermektedir .Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile nakliyat sektöründe adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Profesyonel ve güler yüzlü kadrosu, özenli ve temiz bir şekilde çalışmaktadır. Nakliyat sektöründe en önemli unsur müşteri için güvendir.

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Müşteri güvenini sağlamak adına Evdema Nakliyat; nakliyat hizmetine başlamadan önce eşyaları güvence altına alır yapılmış olan sözleşmesinde olası bir durumda eşyalarının garanti kapsamı altında olduğu yer almaktadır. Evdema Nakliyat müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir .Bu aşamada sürekli personellerine eğitim düzenlemektedir. Sürekli kendini geliştiren nakliyat personellerimiz sayesinde alnımızın akıyla en iyi şekilde nakliyat hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz.

Nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Evinize girecek olan ekspertiz aşağıdaki incelemeleri yaptıktan sonra teklif oluşturacaktır:

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat ile Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  • Dairenizin kaçıncı katta bulunduğu,
  • Evdeki eşyaların yoğunluğu,
  • Eşyaların paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarı
  • Eşyaları taşıyacak personel sayısının belirlenmesi
  • Asansör gerekip gerekmediği
  • Eşyaları taşımak için kullanılacak araç sayısı

Yukarıdaki kriterlere göre Fenerbahçe Evdema Evden Eve Nakliyat ekspertizi sizlere uygun fiyat sunacaktır. Sunmuş olduğu fiyat sizler için de uygun olduğu takdirde karşılıklı bir şekilde nakliyat sözleşmesi hazırlanır. Sizin için uygun olan bir günde nakliyat araçları ve personelleri eşyaları taşımak amacıyla kapınızda hazır halde bekleyecektir. Eşyaların paketlenmesi, nakliye araçlarına taşınması düzenli ve özenli bir şekilde araçlara yerleştirilmesi personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Tüm taşıma işlemi bittikten sonra Nakliyat araçları ve personelleri yeni adrese gitmek üzere yola çıkarlar. Yeni adrese ulaşım ile nakliyat hizmetine devam edilir. Tüm eşyalar özenli bir şekilde yerleştikten sonra sizin memnuniyetiniz ile nakliyat personellerimiz adresinizden ayrılır. Bu sayede hızlı ve profesyonel bir nakliye hizmeti almış bulunursunuz . Sizlerin mutluluğunu en üst düzeyde tutan Fenerbahçe Nakliyat tan en iyi şekilde nakliyat hizmet alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

17 Şubat 2019
192 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?