Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Evini Taşımak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Evdema Evden Eve Nakliyat; olarak evini taşımak isteyen ve taşınma düşüncesi olan müşterilerine yardımcı olmak için tüm çalışmaları hızlı bir şekilde yaparken aynı zamanda tavsiyelerde bulunmaktadır. Aşağıdaki bilgilerden faydalanarak taşınırken dikkat etmeniz gereken hususları öğrenebilirsiniz.

Evinizi değiştirmek zorunda kaldınız veya başka bir yere atanmanız durumunuz gerçekleşti vb. gibi durumda ilk yapmanız gereken başka bir ev tutmak olacaktır tutacağınız evi buldunuz aracı bir kurum, size taşıma için bir firma önerisinde bulunabilir.

Fakat daha önce taşıma yapıldığında müşteri sorunsuz taşınmış olsa da bu sizin de sorunsuz taşınacağınız anlamına gelmez çünkü araştırmadan firma hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan anlaşmış olacaksınız ve bu durum taşıma günü sizin için çok zor bir durum olabilir bunun için yapmanız gereken ilk olarak firma hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

 • Firma hakkında yeterli bilgiye sahip olmak için firmanın daha önce yapmış olduğu işlerdeki müşteri yorumlarına bakabilir ve web sitesini inceleyebilirsiniz.
 • Firmayı arayıp iletişime geçtiğiniz taktirde genel itibari ile firmalar sizin vermiş olduğunuz bilgilere göre ortalama fiyat verirler.
 • Sadece firma ile telefonda konuşarak anlaşıldığında taşıma günü sıkıntı olabilir çünkü eşya söylenilenden fazla çıkabilir yada söylenmeyen eşyalar olabilir bu tarz sıkıntıların olmaması için kesinlikle firmanın eşyalara bakması (exper) göndermesini talep edin.
 • Eşyalar bakıldıktan sonra firma ile anlaşmaya karar verdiğin de mutlaka sözleşme yapılmasını talep edin.
 • Taşıma günü gelecek araç için park yeri ayarlayın.
 • Buzdolabında bozulacak ve dökülecek yiyeceklerinizi taşıma öncesi tüketmeye başlayın.
 • Taşımadan önce kendi özel ve ziynet eşyalarınızı mümkünse siz kendiniz kolileyin.
 • Taşınacağınız evin oda düzenini önceden ayarlayın ki taşıma günü problem olmasın (taşıma esnasında kurulum yapıldıktan sonra oda değişikliği sıkıntılı olabilir).
 • Taşıma firması evden ayrılmadan elektronik eşyalarınızı kontrol edin(sonrasında olabilecek problemleri firma kabul etmeyebilir).
 • Taşıma öncesi kırılacak olan eşyaları siz kendiniz kolileyecekseniz mutlaka üzerine yazı yazın (mutfak,yatak odası,solan,kırılacak eşya vb.) çünkü taşıma günü kolileriniz ona göre oda oda bırakılır yerleşimi daha kolay olur.
 • Taşıma için yazmış olduğumuz bu önerilere dikkat ederseniz taşıma günü hiç bir problem yaşamadan taşınmış olursunuz.
 • Evden eve nakliyat hizmeti hakkın da daha detaylı bilgiye sahip olmak nakliye fiyatı öğrenmek tüm merak ettiklerinizi Evdema Nakliyat’ı arayarak bilgi alabilirsiniz.
29 Ocak 2019
151 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?