Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

Firmamız tarafından kurgulanan evden eve nakliyat fiyat al sistemi sayesinde müşterilerimiz, taşıma maliyetlerini öğrenme şansı bulmaktadır. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmekte ve tüm eşyaların incelenmesi sağlanmaktadır. Maliyet hesaplamaları ise, eşya sayısı, tonajı ve götürülmesi istenen bölgenin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir.  sistemi, ister telefon üzerinden, isterse yapılan ekspertiz işlemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde bulunan eşyalar makul rakamlar ile taşınmaktadır. Firmamız memnuniyet oranlarını arttırmak için müşterilerine özel kampanya ve indirimler gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça eşyalar çok cuzi rakamlar ile taşınmaktadır.Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

 

Firmamız  evden eve nakliye fiyat al sistemi dahilinde müşterilerine en doğru fiyatları vermektedir. Yapılan maliyet hesaplamaları sırasında eşyaların paketlenmesi veya montaj edilmesi gibi hizmetlerde göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca talep eden müşterilerimiz için asansör sistemleri temin edilmektedir. Asansör sistemleri içinde abartı bir rakam söz konusu değildir. Firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu ücretler haricinde herhangi bir ek ödeme istememektedir. Özellikle de bazı firmaların işin yarısına geldiği anda sebebi belli olmayan bahaneler çıkarmakta ve ücretleri arttırmaktadır. Ancak Evdema nakliyat firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Evden eve nakliyat fiyat al sisteminde yer alan ücretlerin içerisinde tüm hizmet bedelleri yer almaktadır. Firmamız, paketleme ve montaj işlemlerini de uzman personeller ile gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Al

 

sisteminden yararlanmak isteyen müşteriler, firmamız ile iletişime geçebilirler. Dairenin oda sayısı, eşya sayısı ve yeni dairelerin konumu gibi bilgileri ekiplerimiz ile paylaşan bireyler, 5 dakika içerisinde taşıma ücretini öğrenebilirler. Ayrıca daha net bir bilgi almak isteyen müşterilerimiz için 7/24 ekspertiz desteği de sunulmaktadır. Firmamız, fiyat hesaplamaları gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurmaktadır.

Taşımacılık Hizmetleri

 

Sektörün liderliğini üstlenen firmamız, ofis, parça eşya ve ev taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm eşyalar, bilimsel yöntemler ile paketlenmekte ve araçlara yüklemektedir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz Ayrıca evden eve nakliyat fiyat al sisteminden de ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

23 Nisan 2019
107 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?