Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Taşıma Şirketleri

Kurumsal bir firmadan nakliyat hizmeti almak istiyorsanız ev taşıma şirketleri seçmeniz gerekir. Ev taşıma şirketleri daha profesyonel ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Ev taşıma şirketlerini seçmekte zorlanıyorsanız mümkünse etrafınızda daha önce hizmet almış olan kişilerin yorumlarını dinleyiniz. Gerçek müşteri yorumları size hangi ev taşıma şirketi  seçmeniz gerektiği konusunda ciddi fikirler verecektir. Firmamız Evdema Nakliyat Türkiye’de yer alan ve sorunsuz hizmet veren ev taşıma şirketleri arasında yer almaktadır. Ev taşıma hizmetine kurumsal olarak bakıp daha kaliteli bir hizmet vermek için yıllardır sektörde çalışıyor ve sektörü daha güvenilir bir hale getirmeye çalışıyoruz.

 

Ev Taşıma Şirketleri

Ev Taşıma Şirketleri

Ev taşıma şirketlerin  bireysel firmalara göre daha sistemli ve planlı çalışmaktadır. Özellikle İstanbul’da ev taşıma firmalarının sürekli olarak artması müşterilerin kurumsal şirketlere yönelmesine neden olmaktadır. Çünkü çoğu şahıs ve küçük firmalar müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmadan hareket edip sadece para odaklı çalıştığı için güvenilir hizmete olan inancı azaltmaktadır. Oysa ki kurumsal ev taşıma firmaları bu konuda müşteri memnuniyetini temel alıp hizmet verdiği için tüm nakliyat sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

 

Ev taşıma şirketi seçerken taşıma personellerinin sizin evi gelip kişisel eşyalarınızı taşıyacağını unutmayın. Eşyaların güvenle taşınması kadar kişiye özel eşyaların içeriğinin gizli tutulması da önemlidir. Özellikle de değerli eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için ev taşıma şirketlerini seçmeniz gerekmektedir. Şirketlerin yaşıma personelleri gizlilik politikası dahilinde hareket ettiği için risk en aza indirgenmektedir.

Ev taşıma şirketlerinin sahip olması gereken özelikler;

  • Uzman taşıma personelleri,
  • Uzman marangoz personelleri (demonte ve monte işlemlerinin doğru şekilde yapılabilmesi için),
  • Asansörlü sistem ile taşımacılık hizmeti,
  • Sigortalı taşımacılık hizmeti,
  • Sözleşmeli taşımacılık,
  • Zamanında teslimat gibi temel özelliklere sahip olmaları gerekir.

Yukarıda saydığımız özellikler Evdema Nakliyat müşterilerinin kaliteli bir hizmet alması için olmazsa olmaz kriterlerindendir.  Eşyalarınızın güvenle, zamanında taşınması ve yeni evinize hemen yerleşebilmeniz adına ev taşıma şirketleri ile çalışmanızı öneririz. Çünkü kurumsal firmalardan hizmet almak herhangi bir sorun yaşadığınızda daha kolay çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Ev taşıma şirketlerin arasından hangisini seçeceğinize karar vermediyseniz bizimle iletişime geçerek  en doğru bilgiye sahip olabilirsiniz.

28 Ocak 2019
1.756 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?