Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Taşıma Nakliye

Ev taşıma nakliye hizmetleri, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak araç yönlendirilmekte ve taşınma sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır. Ev taşımak nakliye sektöründe yaşanan sorunlara pratik çözüm yöntemleri geliştirilmektedir. Örneğin profesyonel bir şekilde yapılan paketleme işlemleri sayesinde yüklerin darbelere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Firmamız sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Nakliyat işlemleri maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmakta ve tüm eşyalar sorunsuz bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

 

Asansörlü Ev Taşıma

 

ev taşıma nakliye

Yüksek katlı binalar için verilen asansör ev taşıma nakliye hizmeti sayesinde eşyaların daha kolay bir şekilde adreslere lanse edilmesi sağlanmaktadır. Firmamız talep edilen her adrese kısa bir süre içerisinde asansörlü araçlar yönlendirmektedir. Ayrıca söz konusu sistemler sayesinde yüklerin insan gücü kullanımı nedeniyle deforme olması engellenmektedir. Firmamız, ofis, banka veya şirket taşımacılığı hizmetleri içinde asansör sistemleri temin etmektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan asansörler 25. Kata kadar ulaşabilmektedir. Ev taşımak nakliye hizmetleri, şehir dışında bulunan iller içinde geçerlidir. Ankara, İzmir ve Adana gibi bölgelere hafta da en az 2 kez sevkiyat düzenlenmektedir. Yine firmamız evlerde bulunan parça eşyalar içinde taşımacılık desteği sunmaktadır.

 

Montaj Hizmetleri

Ev taşıma nakliye işlemlerinin en zorlu süreci olan montaj uygulamaları, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Alanında uzman marangoz ustaları, dolap, baza ve mobilyaları pratik bir şekilde kurmaktadır. Kurulum işlemleri kademeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yeni yaşam alanında herhangi bir dağınıklığın yaşanması engellenmektedir. Ayrıca montaj işlemlerinden önce taşınması tamamlanan tüm eşyalar kontrollerden geçirilmektedir. Ev taşıma nakliye noktasında zahmetsiz bir hizmet sunan firmamız, müşterilerin en ufak bir sorun yaşamalarını engellemektedir.

 

Ev Taşıma Nakliye Ücretleri

 

Son dönemlerde yaşanan ekonomik problemler, ev taşıma nakliyat ücretlerini olumsuz etkilemiştir Pek çok firma, talep ettiği fiyatlara yüzde 50 oranında zam yapmıştır. Ancak Evdema nakliyat hale eski fiyat tarifesi üzerinden hizmet vermektedir. Talep edilen adreslere gelen ekspertiz ekipleri, taşınması planlanan tüm eşyaları incelemekte ve daha sonra maliyet hesaplamalarına başlamaktadır. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile alabilirsiniz.

15 Mayıs 2019
83 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?