Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Ev Taşıma Firması

15.02.2019
218
Ev Taşıma Firması

Yaşam alanlarında bulunan mobilyalar ve koltuk takımları, ev taşıma firması ekipleri tarafından farklı adreslere götürülmektedir. Özellikle de uygulamalar sırasında yaşanan sorunlar, eşyaların zarar görmesine neden olmakla beraber, sürecin daha geç tamamlanması noktasında da etkili olmaktadır. Sektörün liderliğini üstlenen Evdama nakliyat, tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Adreslere ulaşan ekipler, işlem görmesi planlanan yükleri dikkatli bir şekilde incelemekte ve projeye özel araç modeli belirlemektedir. Evdama ev taşıma firması, en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır. Gerek sevkiyat, gerekse yükleme uygulamaları sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.ev taşıma firması

Montaj Ve Paketleme Firması

Evdama ev taşıma firması, tüm eşyaları birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketleme işlemleri, alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle de kırılması muhtemel olan malzemeler için kutulama desteği de sunulmaktadır. Evlerde bulunan mobilyalar, taşıma işlemleri öncesinde sökülmekte ve yeni yaşam alanlarında getirildiği zaman tekrar monte edilmektedir. Montaj işlemleri ise, alanında uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Evdama ev taşıma firması, tüm işlemleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ofis ve parça yük taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Ayrıca yüksek katlı binalar için de asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir.

Ev Taşıma Araç Modelleri

Evdama ev taşıma firması bünyesinde depolama alanları farklı olan araç modelleri bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar günümüz teknolojisinde üretildiği için taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca firmanın tüm araç modelleri, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Evdama ev taşıma firması, kurumsal şirketlere özel olarak da araçlar tahsis etmektedir. Ofis taşımacılığı noktasında da destek sağlayan firma, tüm yükleri sigortalamakta ve müşterilerine güvenli bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de araçların ekonomik yakıt tüketim özelliğinin olması, proje maliyetlerini düşürmektedir. Bu sayede de müşterilere daha hesaplı ücretler ile destek sağlanmaktadır.

Ev Taşıma Ücretleri

Ev taşıma ücretleri, eşya sayısına ve götürülmesi planlanan adreslerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Tüm yükler, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca montaj ve paketleme hizmetleri için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Ev taşıma firması, şehirler arası nakliyat noktasında da destek sağlamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA
WHATSAPP