Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Ev Taşıma Firmaları

Ev taşıma firmaları konusunda araştırma yapanlara özel İstanbul’un her iki yakasında yer alan firmalar ve hizmet detaylarını derledik.

Ev taşıma işi her geçen gün sektörü büyüyen ve büyüdükçe hizmet kalitesi düşen bir iş alanı haline gelmiştir. Özmal aracı olan hemen hemen herkes nakliyat işine girmektedir. Ev taşıma hizmeti basite alınmaması gereken bir konudur. Çünkü taşıma esnasında eşyalara gelecek herhangi bir zarar müşteriye maddi kayıp yaşatacaktır. Bu nedenle ev taşıma firmaları arasından hangisini seçmek gerektiğine dair önce araştırma yapılması gerekmektedir. Ev taşıma hizmetini belli aşamalarda gerçekleştirilmesi gerekir. Her bir aşamanın düzgün yapılması hem firmanın bilinirliğini arttırır hem de müşteri memnuniyeti arttırıp daha fazla müşteri gelmesine sebep olur.

Ev taşıma firmaları belli özelliklere sahip olmalıdır. Bu belli özellikler firmaların hangisinin güvenilir ve sorunsuz hizmet yaptığını göstermektedir.

  • Firmanın daha önce yapmış olduğu işlere ait müşterilerin yaptığı yorumlara,
  • Taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz personeli gönderip göndermediğine,
  • Özmal araçlarının olup olmadığına,
  • Taşıma personellerinin konusunda uzman olup olmadığına,
  • Hizmeti zamanında bitirip bitirmediğine,
  • Nakliyat için gerekli belge ve izinlerinin olup olmadığına,
  • Müşteri hizmetlerinin ilgi ve bilgilendirme düzeyine bakılmalıdır.

İstanbul Anadolu yakası ev taşıma firmaları veya Avrupa yakası ev taşıma firmalarını araştırırken yukarıya yer alan kıstasları göz önünde bulundurup seçiminizi yapmalısınız. Ayrıca ev taşıma firmalarının hizmet öncesi sözleşme yapmasına da dikkat edin. Sözleşmeler sizin haklarınızı korumalı ve aksi bir durumda sözleşme ile haklarınızı arayabilmenize imkan tanımaktadır.

Ev taşıma firmaları kendi aralarında birçok kategoriye ayrılabilmektedir. Ev taşıma farklı lokasyonlarda gerçekleşir;

İstanbul’da evden eve nakliyat yapan çoğu firma şehiriçi veya Anadolu-Avrupa yakası olarak çalışmaktadır. Firmaları seçerken çalıştıkları lokasyonları göz önünde bulundurun. Çünkü sadece şehiriçi hizmet veren firmalar şehirlerarası nakliyat sürecinde başarılı olamayabilir. Nakliyat hizmeti alırken maddi ve manevi zarar almamak, bu süreci en az stresle geçirmek için Evdema  Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçip uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

 

 

28 Ocak 2019
1.696 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?