Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Erzincan Evden Eve Nakliyat

Firmamız uzun yıllardır Erzincan şehirlerarası nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bölgenin tüm ilçelerine anlık araç desteği sağlanmaktadır. Taşıma hizmeti veren pek çok firma uygulamalar sırasında eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Erzincan şehirlerarası nakliyat ise her uygulama öncesinde gerekli olan önlemleri almaktadır. İstanbul, Ankara başta olmak üzere parça eşyalar da tüm il ve ilçelere ulaştırılmaktadır. Sevkiyat süresi ise eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız en ufak bir gecikmenin yaşanmasını önlemektedir. Erzincan evden eve nakliyat kurumsal taşımacılık, villa taşımacılığı ve komple şirket taşımacılığı gibi hizmetlerde sağlamaktadır. Tüm eşyalar kaskolandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Müşterilerimize güvenli bir hizmet sunulmaktadır.

Erzincan Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Erzincan evden eve nakliyat firmamız paketleme, montaj ve taşıma gibi hizmetleri tek bir fiyat üzerinden vermektedir. Komisyonculuk yapılmadığı içinde ekonomik bir nakil desteği sağlanmaktadır. Ayrıca parça eşyalar için araç masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. 5+1 gibi büyük daireler veya şirketler bile makul rakamlar ile taşınmaktadır. Erzincan evden eve nakliyat müşteri memnuniyetini sağlamak adına taşıma işlemleri boyunca ek ücret talep etmemektedir. Firmamız asansörlü nakliyat hizmetlerini de makul rakamlarla vermektedir. Evden eve nakliyat ücretleri hakkında detaylı bilgi verilebilmesi adına eşyaların bulunduğu adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız ile iletişim kurabilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Erzincan İstanbul Arası Nakliyat

Evdema firmamız Erzincan İstanbul arası nakliyat hizmeti vermektedir. Her iki ilin de tüm mahalle ve semtlerine araç desteği sağlanmaktadır. Parça eşyalar için çok cuzi rakamlar talep edilmektedir. Ayrıca Erzincan İstanbul arası nakliyat hizmetleri ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Firmamız müşterinin tüm yüklerini 2 gün içerisinde İstanbul’a ulaştırmaktadır.

12 Mart 2019
156 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?