Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Erenköy evden eve nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat;  Erenköy ve çevresinde evden eve nakliyat hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce hangi firma ile anlaşırsanız anlaşınkesinlikle ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız gerekir. En uygun fiyatın belirleneceği, ekip ve ekipmanın tespiti için taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemek adına ücretsiz ekspertizin belirli bir inceleme yapması gerekir. Evdema Nakliyat olarak evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı, kapalı kasa taşımacılık, parsiyel taşımacılığı gibi bir çok alanda nakliye hizmeti vermektedir.

Evdema Nakliyat, tüm taşımacılık işlemlerinde sizlerin güvenini sağlamak ve herhangi bir olumsuzluğa karşı eşyalarınızı sigortalayıp taşımaktadır. Erenköy Evden Eve Nakliyat’ın göstermiş olduğu bu hassasiyet ve titizliğe karşı her türlü önlemi almaktadır.

Erenköy Evden Eve Nakliyat, yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve hizmet ile kurumsal bir kimlik almayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini her daim üst düzeyde tutmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla nakliyat personellerine sürekli müşteri ilişkileri konusunda eğitimler düzenlemektedir. Bu sayede müşteri ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve nakliyat hizmetinde profesyonel personeller hizmet süresi boyunca müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Erenköy Nakliyat, eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce son teknoloji ile üretilmiş  olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde ambalajlamasını yapmaktadır. Tüm eşyalarınızın özenli ve düzenli bir şekilde paketlenmesinin ardından nakliye personelleri eşyalarınızı yeni adrese nakledecek araçlara yerleştirmektedir.

Eşyalarınızın paketlenmesi, nakliye araçlarına yüklenmesi ve yeni adrese ulaştırılması gibi süreçlerinde gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız, gerektiğinde asansör kullanılarak yeni evinize özenli ve hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınızın taşınması sonucunda ambalajlanan eşyalarınız paketlerinden çıkarılır. Demonte edilen eşyalarınız tekrar monte edilir ve sizlerin gözetimi altında yerlerine yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın dilediğiniz gibi yerleştirilmesinin ardından nakliyat hizmeti son bulur.

 

Erenköy’de taşımacılık hizmeti veren Evdema Nakliyat’ın tüm nakliye hizmetlerinde asıl hedefi %100 müşteri memnuniyetini maddi ve manevi yönden kolaylıkla sağlamış olması sebebiyle kusursuz bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle sizlere profesyonel bir nakliyat hizmeti sunmaya devam etmekte ve her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

07 Kasım 2018
2.484 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Yusuf Mira dedi ki:

    Eşyalarımızı düzenli bir şekilde ambalaj yaptılar taşıma işindede sorunsuz taşıma yapıldı çok memnun kaldım gerçekten işini layıkıyla yapan firma Evdema nakliyatta sonsuz teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?