Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Dudullu Evden Eve Nakliyat

Dudullu Evden Eve Nakliyat; Dudullu ve çevresinde evden eve nakliye hizmeti veren bir firmadır. Ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, çelik kasa taşımacılık gibi bir çok alanda nakliye hizmeti vermektedir. Dudullu Evden Eve Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla personellerimize sürekli eğitimler düzenlemekte ve hızlı bir nakliyat hizmeti için teknolojik ürünlerden faydalanmaktayız. Bu sayede nakliyat hizmetlerimizi hızlı, sorunsuz ve kusursuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Eğer bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Evinize ücretsiz bir şekilde gelecek olan ekspertizimiz bazı incelemeler sonucunda bir rapor ve fiyat teklifi sunacaktır. Ekspertizimizin incelemelerinde aşağıdaki unsurlara dikkat etmektedir:

  • Taşınacak eşyaların kaçıncı katta olduğu,
  • Eşyaların yoğunluğu,
  • Asansörlü nakliyat gerekip gerekmediği,
  • Eşyaların paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel gerektiği,
  • Eşyaların taşınacağı nakliye aracının büyüklüğü,
  • Yeni adresin uzaklığı.

 

Yukarıdaki incelemeleri yapan ekspertizimiz sizlere uygun bir fiyat sunacaktır. Karşılıklı bir şekilde anlaşılması durumunda sözleşme imzalanır ve eşyalarınızın her ihtimale karşı sigortalama işlemleri gerçekleşir. Eşyalarınızın taşınacağı gün belirlenir ve ekspertizimiz adresinizden ayrılır.

Belirlenen gün ve saatte dudullu nakliye araçlarımız ve personellerimiz adresinize hazır bir şekilde gelirler. Ekspertizimizin koordinesi ile birlikte nakliyat personellerimiz eşyaların demonte edilip paketlenmesini sağlamaktadır. Tüm eşyalarınız özenli ve büyük bir titizlikle çizilmeyecek ve kırılmayacak şekilde paketlenir.

Paketlenen eşyalar nakliyat araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilir. Tüm taşıma işlemi bittikten sonra nakliyat personellerimiz ve araçlarımız yeni adrese eşyaları taşımak için yola çıkar. Yeni adrese ulaşan personeller nakliyat aracındaki eşyalarınızı özenli ve hızlı bir şekilde evinize çıkartılır.

Tüm demonte edilen eşyalarınız paketlerinden çıkarılarak tekrar monte edilir. Monte edilen eşyalarınız sizin gözetiminiz altında yerlerine yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın paketlerinden çıkarılıp yerleştirilmesinden sonra sizin de memnuniyetinizi sağladıktan sonra nakliyat personellerimiz adresinizden ayrılır.

Dudullu Evden Eve Nakliyat firması olarak her zaman verdiğimiz hizmettin arkasında durduk . Daha detaylı bilgi için iletişim numaramız dan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

18 Şubat 2019
186 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?