Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Denizli Evden Eve Nakliyat

Denizli evden eve nakliyat firmamız şehirler arası ev taşıma noktasında profesyoneldir. Tüm yükler uzman ekiplerimiz tarafından istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Denizli, İstanbul, İzmir ve Muğla gibi şehirlere 1 iş günü içerisinde ekspertiz yönlendirilmektedir. Taşınması istenen koltuklar, mobilyalar ve diğer tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemler için ekstra bir para talep edilmemektedir. Denizli evden eve nakliyat firmamız şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat gibi alanlar da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm eşyalara özel araç modelleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Denizli’den İstanbul’a düzenlenecek olan sevkiyatlar için yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirilmektedir.

 Şehirler arası Evdema Taşımacılık

denizli evden eve nakliyat

denizli evden eve nakliyat

Denizli şehirerarası nakliyat fiyatları 2000 ile 3000 Türk Lirası arasında değişmektedir. Firmamız tüm il ve ilçeler için ev taşıma ve ofis taşıma desteği sunmaktadır. Öncellikle taşınacak olan eşyalar incelenmekte ve ardından maliyetler hesaplanmaktadır. Daha sonra ise demontaj işlemlerine başlanmaktadır. Firmamız 1^1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler de yer alan tüm eşyaları sigortalanmaktadır. Dolasıyla da müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşma riski ortadan kaldırılmaktadır. Denizli şehirler arası nakliyat İzmir. Isparta ve Ankara gibi iller için parça eşya taşıma desteği sağlamaktadır.

Denizli İstanbul Arası Nakliyat

Parça eşyalar için tek bir başınıza araç kiralamanın maliyeti oldukça yüksektir. Firmamız böyle durumlar için Denizli İstanbul arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Bölgeden alınan parça eşyalar İstanbul’un tüm ilçelerine kadar götürülmektedir. Firmamız İzmir’den, Adana’dan Ve Muğla’dan da İstanbul’a sevkiyatlar düzenlemektedir.  Eşyaların tamamı uygun pozisyonlar da araçlara yerleştirilmektedir. Denizli İstanbul arası nakliyat fiyatları içerisinde paketleme, sökme ve takma gibi uygulamalar da yer almaktadır. Teslimatlar sırasında paketlerinden çıkartılan her bir mobilya kontrollerden geçirilmektedir.

Evden Eve Taşıma Firmaları

Denizli evden eve nakliyat firmaları ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Sektörde ki diğer rakiplerimize göre daha uygun fiyatlar ile taşıma desteği sağlanmaktadır. Eşya sayısının çok olması halinde müşterilerimizin bütçelerini koruma altına almak için çeşitli indirimler yapılmaktadır. Denizli nakliyat firmaları rakiplerine göre çok daha seri ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için firmamız ile görüşebilirsiniz.

12 Mart 2019
183 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?